Sobota , 22. 02. 2025

Petr

Jak správně stříhat video? 10 nejlepších video editorů, které změní váš online svět

Stříháte často videa? Přinášíme 10 nejlepších video editorů, ze kterých si určitě vyberete, ten nejlepší pro vás! Editace videa již nebude problém!

30. 11. 2023

30. 11. 2023

Střih videa se stává stále více běžnou dovedností pro tvorbu obsahu na sociálních médiích, YouTube či pro firemní prezentace. Zde je seznam deseti nejlepších video editorů, které vám pomohou vytvořit kvalitní obsah a zanechat skvělý dojem.

  1. Adobe Premiere Pro: Profesionální software nabízející široké možnosti pro pokročilou editaci a postprodukci videa.
  2. Final Cut Pro X: Exkluzivní pro macOS, tento software je ideální pro profesionální úpravy videa s intuitivním rozhraním.
  3. DaVinci Resolve: Kombinuje editaci, barevnou korekci a postprodukci v jednom nástroji. Bezplatná verze nabízí základní funkce.
  4. iMovie: Skvělý pro začátečníky na platformě macOS a iOS s jednoduchým rozhraním a užitečnými funkcemi.
  5. Adobe Premiere Rush: Mobilní aplikace s jednoduchým rozhraním pro rychlé úpravy videa na cestách.
  6. Filmora: Uživatelsky přívětivý editor s bohatým výběrem efektů a šablon.
  7. HitFilm Express: Bezplatný editor s profesionálními funkcemi pro střih, efekty a kompozici.
  8. Shotcut: Open-source editor s mnoha funkcemi pro platformy Windows, macOS a Linux.
  9. Kdenlive: Další open-source editor pro uživatele Linuxu s širokou škálou funkcí.
  10. LumaFusion: Profesionální editor pro mobilní zařízení, zejména pro iPad, s pokročilými možnostmi pro střih videa.

Vyberte ten nejvhodnější editor pro vaše potřeby a požadavky. Každý z těchto editorů má specifické výhody a funkce, které mohou uspokojit různé typy uživatelů od začátečníků po profesionály.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Notebook Umax 13Wa Plus se musel spojit s Celeronem „Apollo Lake“, protože novější Gemini prý u Intelu není k mání. To nevadí. Za velmi sympatickou cenu, která vykazuje navíc tendence klesat, dostanete slušné 4 GB RAM, hlavně slot pro SATA SSD disk a Full HD displej s maticí IPS. Pokud by vám to nestačilo, nálepka Intel Celeron inside jistě misky vah převáží ve svůj prospěch. Neberte to. :o)
Digitální bezpečnost není vázaná jen na období Vánoc, ale je aktuální po celý rok. V našem článku se zaměříme na to, jak efektivně chránit sebe a své blízké před online hrozbami. Od tipů na bezpečná hesla až po prevenci phishingu - získáte praktické rady a informace, které vám pomohou udržet digitální bezpečnost v každodenním životě.

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Tato věc patří do trochu jiného soudku, než běžně testujeme. Značka TrueLife patří do portfolia české společnosti elem6, které čítá také značku Lamax. Zaměřuje se na elektroniku určenou k péči o zdraví či tělo jako elektrické kartáčky, chytré váhy či teploměry, tlakoměry. S jednou takovou novinkou vás zkusíme v rychlosti seznámit.

V oblasti digitálních A/V propojení dochází pořád k dramatickému vývoji. Objevují se nové standardy, typu DisplayPort, ale také dochází k vývoji těch dosavadních. DVI-I, DVI-D, HDMI verze 1.2 a 1.3, různá kabeláž a konektory. Pokusíme se v tom udělat trochu jasno v následujícím přehledu.

Sluchátka Niceboy HIVE bones využívají technologii vedení zvuku přes lícní kosti. Váš zvukovod zůstává stále otevřený, takže slyšíte zvuky okolí. Pro mne je toto nesporná výhoda, například při jízdě na kole nebo při běhání. Ten, kdo se naopak chce od okolních zvuků oprostit, tomu bychom je nedoporučovali.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek