Čtvrtek , 28. 11. 2024

René

Diskuze k článku

10 komentářů

  1. Hypeg Mega Turbo PíáR Kydy
    K tomu ATX zdroj EuroCase s „mírným“ zvlněním výstupního napětí a dvě sady čínských lepenkových 5.1 PC Speakerů:
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=55646
    a 10.2 Hi-End domácí kino je hotové 🙂

    Takovou snůšku UltraPC UltraPR UltraSlintů na jednom místě jsem snad ještě neviděl a to pracuji v marketingové agentuře přes 15 let …

    Doufám, že se nemýlím, když předpokládám, že tato „tisková zpráva“ sem byla vložena jako černý humor.

    1. Re: Hypeg Mega Turbo PíáR Kydy
      No jo, proto je dole uvedeno, že je to z tiskové zprávy, tzn. jen jako novinka… Kvalitu agentury, která to takhle odflákla, si zvolil Asus :-/ Každopádně je to další deska do HTPC, která může lecckoho zaujmout.

    1. Re: Externí receiver
      Receiver není potřeba skoro k žádné základní desce – každá má minimálně 5.1 analogový výstup, na který stačí připojit aktivní reprosoustavu.

      1. Re: Externí receiver
        No to je dost zavadejici informace. Pokud pripojite aktivni reprobedny, ktere v sobe zesilovac maji tak receiver nepotrebujete. Pokud vsak chcete pouzit pasivni reprobedny, pak budete potrebovat nejaky zesilovac, ktery staci kdyz bude disponovat analogovym vstupem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Nejsem fanoušek sluchátek v uších, nerad ztrácím kontrolu, přijít o sluch například na ulici vidím jako nechtěnou věc. Jako fanouška nových technologií mě naopak lákalo vyzkoušet sluchátka HIVE pods, přinášející budoucnost do současnosti. Čítají dva špunty s vlastní baterií a příjmem, dokonce nepotřebují kabel ani pro komunikaci mezi sebou.
Hledáte videokameru téměř bez kompromisů a jste ochotni za ni zaplatit vyšší částku, pak zbystřete, protože společnost Canon dodala již na podzim roku 2017 trh model Legria GX10. Konstruktérům se vše povedlo implementovat do stále ještě poměrně kompaktního těla, které padne do ruky přímo dokonale a vy s ním ihned po prvním uchopení jakoby srostete v jeden celek. Jsem si vědom toho, že úvod článku může někomu připadat spíše jako reklamní sdělení. Nejde to však popsat jinak nežli v superlativech, a to téměř bez výhrad. Jednu tu ale pro vás přece mám. Je to můj náhled na dle mého přemrštěnou cenu. O tom ale až později.
Znáte cloudové úložiště? To je to magické místo, kde mizí vaše data, aby se znovu objevila kdekoli na světě, kdykoli si vzpomenete. Ale jak bezpečné toto místo je? A může váš cloudový účet někdo vykrást, nebo jsou vaše data chráněná lépe než Fort Knox? A co vlastně znamená end-to-end a zero-knowledge šifrování nebo dvoufaktorová autentizace? Připravte se na informativní jízdu světem cloudové bezpečnosti, kde zjistíte, zda jsou vaše online data skutečně v bezpečí.   

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek