Úterý , 26. 11. 2024

Artur

Mini Skeleton: Pro malé extravagantní HTPC

20. 10. 2009

Antec Mini Skeleton 90 Open Air je mimořádně extravagantní technoidní skříň určena pro mini ITX základní desky. Pokud se chcete odlišit, pokud toužíte zaujmout a jestli se vám bude tato koncepce hodit do moderního obývacího pokoje, proč ne. Za 2 400 korun získáte i externí pasivní napájecí zdroj.

Na čelní straně najdeme externí pozici pro klasickou 5,25″ mechaniku. Pro pevné disky je uvnitř netradiční skříně k dispozici dvojice pozic o rozměru 2,5″. Na čelní straně nechybí konektory pro snadné připojení některých periférií a rozšiřujících zařízení. Jmenovitě se jedná o dva USB konektory a také možnost připojení mikrofonu se sluchátky.

Dostatečné chlazení zajišťují dva ventilátory. Menší z nich je umístěn v zadní straně skříně a jeho rozměr je 70 mm. Druhým chladičem je velký 150mm ventilátor v horní části skříně.

Cena okolo 2 400 korun bez DPH se může zdát vysoká, ale vzhledem k přítomnosti 90W externího zdroje tomu tak není. Pro osazení můžeme doporučit některou z miniITX desek, o kterých jsme psali: Pegatron IPX7A-ION nebo Asus AT3N7A-I.


 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

V moderním světě, kde první dojem může hrát velkou roli, má tisk kvalitních etiket zásadní význam. Etikety nesou nejen informace, ale i identitu vaší značky. A aby byla tato identita zachycena co nejpřesněji a nejvýrazněji, je potřebná tiskárna štítků, která spojuje technickou preciznost s kreativním potenciálem.
Každému z nás se jistě stalo, že jsme omylem smazali soubor, zavadili o Delete, anebo se k němu chtěli později vrátit. První možností je Koš ve Windows již od pradávna. Co dělat, když jste jej vysypali (často automaticky), anebo jste tak učinili např. na paměťové kartě či flash disku, kde koš není nastaven? Zde přichází ke slovu různé utility, které data dokáží „vytáhnou ze záhrobí“. Jako dnes testovaný program EaseUS Data Recovery Wizard.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek