Pondělí , 13. 01. 2025

Edita

Napište recenzi a vydělejte na vaší nové elektronice!

30. 09. 2009

Pořídili jste si zrovna nějakou novou elektroniku? Podělte se s ostatními čtenáři o svoje dojmy a získejte od nás za uveřejněnou uživatelskou recenzi honorář! Stačí chvilka času, stránka textu s nějakým tím ilustrativním obrázkem a část pořizovacích nákladů se vám může rychle vrátit.

Podmínky zveřejnění vašeho textu:

  • rozsah alespoň 1x A4 v rozumném elektronickém formátu. Fotografie, ilustrační obrázky a jiné souborové přílohy vítány. Čím více textu, tím lépe
  • zajímavé téma nebo produkt
  • alespoň přiměřeně spisovně a bez zbytečných vulgarizmů
  • humor, vtip, ironie a nadhled výhodou:)
  • za svým textem si stojíte a nebojíte se pod něj podepsat (akceptujeme i umělecké pseudonymy:))
  • pouze vlastní tvorba, příspěvky opsané nebo zkopírované odjinud nebudeme akceptovat

Co získáte:

  • honorář za uveřejněný článek 500 Kč a více 
  • vaše tvrdě získané poznatky nevyjdou nazmar
  • širokou diskusi nad vašimi problémy, což může vám i ostatním posloužit i jako technická podpora
  • nejlepším pisatelům nabídneme další honorovanou spolupráci, jakožto externímu redaktorovi s dalšími výhodami.

Pokud máte o žurnalistiku v oboru spotřební elektroniky zájem, je to nejlepší způsob, jak na tomto poli proniknout a odstartovat svou kariéru. Samozřejmě se váš článek nemusí týkat jen recenze konkrétního produktu. Máte-li jakoukoliv jinou látku k tématu spotřební elektroniky, návod, zlepšovák, zamyšlení, fejeton atd., sem s nimi.

Vaše příspěvky můžete zasílat na e-mail: redakce@digilidi.cz

Redakce si vyhrazuje právo uveřejnit příspěvky dle vlastního uvážení a provádět v nich redakční úpravy. Honorář vyplácíme do pěti pracovních dnů od data zveřejnění článku.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Hledáte videokameru téměř bez kompromisů a jste ochotni za ni zaplatit vyšší částku, pak zbystřete, protože společnost Canon dodala již na podzim roku 2017 trh model Legria GX10. Konstruktérům se vše povedlo implementovat do stále ještě poměrně kompaktního těla, které padne do ruky přímo dokonale a vy s ním ihned po prvním uchopení jakoby srostete v jeden celek.
První humanoidní robot s AI vyvinutý pro výuku v Indii přitahuje pozornost napříč platformami sociálních médií. Humanoidní žena v sárí zvaná „Iris“, vyvinutá firmou Makerlabs Edutech, začala učit v jižním státě Kerala. Iris je také součástí projektu Atal Tinkering Lab 2021 NITI Aayog (špičkový think tank indické vlády pro veřejnou politiku), jehož cílem je zvýšit mimoškolní aktivity ve škole.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek