Neděle , 03. 03. 2024

Anežka

Notebook MSI s mechanickou klávesnicí

31. 10. 2014

31. 10. 2014

Retro je prostě v kurzu, jak jinak si vysvětlit nový notebook MSI GT80 Titan – první herní notebook na světě s mechanickou herní klávesnici SteelSeries, evokující staré desktopové klávesnice.

Klávesnice je sice podsvícená, používá typ kláves klasické koncepce s mechanickými přepínači Cherry Brown MX a tloušťkou čepičky 27 mm.

TIP: GeForce GTX 900M – více výkonu pro notebooky

Zároveň má jít od nejtenčí 18palcový herní notebook, přičemž očekávejme až dvě grafické karty Nvidia GTX 980M či Procesory Intel Core i7. Více informací nemáme.

Zdroj: Xotic PC, TechPowerUp, Deskthority wiki

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Postavili jsme proti sobě lehká, otevřená, na uších ležící sluchátka vhodná na doma i na použití venku. Konkrétně druhou generaci legendárních Sennheiser – PX100 II a zajímavý produkt švédského výrobce V-Jays. Již nyní prozraďme, že tak dramatický duel jsme tu dlouho neměli. Rozdíly jsou propastné. A to na obou stranách…
Telefony značky myPhone nejsou pro naše čtenáře novinkou, volili jsme levnější modely, které se neobešly bez kompromisů. Hammer Blade 2 Pro se nezdráháme naopak označit za vlajkovou loď tohoto polského výrobce. Do odolného těla vměstnal i výkonný hardware jako 8jádrový procesor, 6 GB RAM či 128GB úložiště s 16Mpix fotoaparátem. Podařilo se?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek