Pátek , 18. 07. 2025

Drahomíra

Diskuze k článku

13 Responses

    1. Díky:)
      Díky za „uznání“ a konstruktivní kritiku…zvláště pojmenování toho, co Vám vadí nám bylo hodně užitečné;). My straky ale proso tuze nerady, nicméně by to bylo lepší, než to co z toho mám teď:))

      1. Re: Díky:)
        Dobrý Den
        Zajímalo by mě jaké jsou rozdíly mezi PZ800 a PZ80?(hlavně v realném použití – blu ray ,konzole)

    2. až na to že odpověděl
      až na to že odpověděl úplný nesmysl. Žádný model PX85 neexistuje a dotyčný se ptal na PZ80 a PZ85.

  1. Rozdíl 80E a 85E
    Díky za článek, moc mi pomohl v orientaci mezi jednotlivými modely. Rozhoduji se mezi 80E a 85E, nemohl byste někde „vyšťourat“ v čem se kromě vzhledu liší? Ještě jednou díky 😉

    1. Rozdíly PZ85 a 80E
      Tak tady jsou ty rozdíly přímo z datasheetu Panasonic. PZ80 postrádá oproti 85 tuto výbavu:
      1. inteligentní dopočítávání snímků (TV vypočte podle předchozího a následujícího snímku mezisnímek, takže pohyblivé objekty jsou třeba ve svém pohybu suběktivně plynulejší…aspoň by to tak mělo být:))
      2. 24p Real Cinema
      3. BBE Viva HD3D sound
      4. Dolby Digital
      5. digitální audio výstup
      To by mělo být vše…

  2. Re: Plazmová evoluce podle Panasonicu
    TH-42PZ800 je určitě super, ale jaksi nemůžu najít dobrou cenu, v USD jsou ceny již na 1500, ale já bych ji koupili za cenu odpovídající 2000USD, takže kolem 30tis. Kč, nevíte kde ji mohu za tuto cenu sehnat?

  3. Re: Plazmová evoluce podle Panasonicu
    rad by som vedel, ake su rozdiely medzi tymto modelom a jeho predchodcom PANASONIC TH-42PX70EA?

    ide mi cisto o obraz/funkcie TV, nie o predne vstupy, zmeney dizajn, tvar podstavca…

    dakujem

    Raduuuz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Telefony značky myPhone nejsou pro naše čtenáře novinkou, volili jsme levnější modely, které se neobešly bez kompromisů. Hammer Blade 2 Pro se nezdráháme naopak označit za vlajkovou loď tohoto polského výrobce. Do odolného těla vměstnal i výkonný hardware jako 8jádrový procesor, 6 GB RAM či 128GB úložiště s 16Mpix fotoaparátem. Podařilo se?

Firma Lamax je nám sympatická tím, že je původem česká, sídlící v Praze. Své produkty navrhuje a vymýšlí u nás v Česku, výroba probíhá (ostatně jako u spousty dalších výrobců) v Asii. A protože fandíme těm, kteří dokáží se ctí konkurovat velkým a zavedeným značkám, pojďme se dnes podívat na další kus z dílen Lamaxu, tentokrát na bezdrátová sluchátka Elite E-1 a zkusme se zaposlouchat do „beatů“.

I v dnešní době je hodně lidí, kteří telefonování za volantem řeší po staru – buď nevolají, nebo zvednou telefon k uchu, bezpečnost nebezpečnost, pokuta ne pokuta. Já jsem nějakou dobu toto řešil telefonem v držáku a hlasitým odposlechem. Levné, ale nepohodlné. Do doby, než na mě vykoukl testovaný produkt od BML doslova za pár korun…
Dlouho jsem u svých notebooků hluk a aktivní chlazení neřešil. Prostě ho prostě neměly, díky Atomu či Celeronu N si vystačili s pasivním chlazením. Zatoužil jsem však po výkonu Intel Core i5 procesoru, více RAM (2 ani 4 GB už mi nestačí) a plnohodnotném SSD disku, což s sebou nese opět aktivní chlazení a hluk ventilátoru...

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek