Středa , 27. 11. 2024

Xenie

První rok s umělou inteligencí ChatGPT je za námi. Co všechno umí a zvládá?

ChatGPT je umělá inteligence, která byla spuštěna 30. listopadu 2022. Během několika dnů po svém uvedení si získala obrovskou pozornost, přičemž její používání vzrostlo do takové míry, která překvapila i samotné tvůrce. ChatGPT vyvinula společnost OpenAI, která na generativním systému neustále pracuje.

Umělá inteligence zažívá obrovský boom

ChatGPT zasahuje do takřka všech oblastí, ať už se jedná o prezentace, rozhovory, nebo články. V současné době umělou inteligenci používá 100 milionů lidí týdně. Umělá inteligence v průběhu roku vyvolala řadu obav, například ohledně dopadů na dezinformace, podvody, otázky duševního vlastnictví a diskriminaci.

ChatGPT má velice dobré rozhraní. V současné době je umělá inteligence součástí mnoha produktů pro každodenní potřebu, a to od Spotify a Netflixu až po Facebook a Google Maps. ChatGPT je však svůdnější než předchozí verze systému, protože dokáže konverzovat podobným způsobem jako člověk. Snaží se chovat jako člověk. Odpovídá jako člověk.

Vyzkoušejte Deeply

Pokud v českém prostředí hledáte portál, jenž používá umělou inteligenci, pak vás nadchne Deeply. Na jednom místě vytvoříte totiž vše, na co si jen vzpomenete, a to texty pro blog, příspěvky na sociální sítě, ale i grafiku. Vyzkoušejte nejprve systém zdarma, a pokud vám bude vyhovovat po všech stránkách, předplatíte si jeden z nabízených tarifů.

ChatGPT je obrovská příležitost, jak zefektivnit některé práce ve vaší firmě. Vytvoříte snadno a rychle obsah, reklamy i grafiku. Potom můžete zúžit marketingový tým, protože najednou jeden člověk toho zvládne mnohem více.

Deeply vám ušetří desítky tisíc korun. Výsledky jsou famózní. Dokud umělou inteligenci nevyzkoušíte, nezjistíte, o co vlastně přicházíte. Zaregistrujte se a pusťte se do probádávání vod umělé inteligence.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Vláda v roce 2020 schválila zavedení DPH na malé zásilky ze zemí mimo Evropskou unii. Dosud byly balíčky v hodnotě do 22 eur od daně osvobozeny. Novela zákona tak zavádí do české legislativy předpis EU, který tuto výhodu od roku 2021 ukončuje. Stát si od opatření slibuje větší výběr daní a spravedlivější tržní prostředí. Odborníci očekávají zdražení zboží a snahy o obcházení nových pravidel.
Jednou za čas mě přepadne touha hledat nejlepší příslušenství pro notebooky. Reproduktorů jsme již měli v redakci mraky, podobné množství akčních kamer či powerbank. Delší dobu mě mysl nutila uvažovat nad chladicími podložkami. Yenkee se neosvědčila zcela, podobně Trust GXT 220 (bez recenze), takže se vtírala myšlenka zkusit osvědčenou firmu, která má s chlazením bohaté zkušenosti, Cooler Master.
Co kdyby vaši firmu postihl nečekaný výpadek způsobený hackerským útokem, přírodní katastrofou nebo klidně chybou zaměstnance a paralyzoval tak provoz podniku na delší dobu? Bez Disaster Recovery plánu můžete v této situaci čelit ztrátě důležitých dat, dlouhodobému přerušení poskytování svých služeb i finančním ztrátám. Zjistěte, jak pomocí Disaster Recovery planningu tyto hrozby minimalizovat a rychle se vrátit k běžnému fungování firmy. 

Nepřehlédněte

Čína plánuje do roku 2025 velký technologický krok ke konkurenčnímu Neuralinku Elona Muska Čínské ministerstvo průmyslu a informačních technologií (MIIT) představilo své ambiciózní plány na vývoj mozko-počítačových produktů do roku 2025. MIIT nedávno zveřejnilo komplexní politický dokument, v němž nastiňuje svůj závazek učinit převratné kroky v oblasti špičkových technologií.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek