Čtvrtek , 20. 06. 2024

Květa

Diskuze k článku

7 komentářů

 1. Re: Recenze Ainol Novo 7 Aurora: Zásah ze všech hlavní
  Musím jen souhlasit. Mám ji už týden doma a naprosto super.

  1. Re: Recenze Ainol Novo 7 Aurora: Zásah ze všech hlavní
   Dobrý den, nemáte zkušenost, jestli jde nabíjet přes micro usb? Díky
   MB

   1. Re: Recenze Ainol Novo 7 Aurora: Zásah ze všech hlavní
    Myslím, že ano, ale určitě pomaleji, než přes nabíječku. Jinak už je na trhu Ainol Aurora II, zřejmě s rychlejším procesorem (2 jádra).

 2. Re: Recenze Ainol Novo 7 Aurora: Zásah ze všech hlavní
  je to zmetek dobry tak maximalne na pousteni pohadek pro deti z youtube.
  Baterka nevydrzi, prohlizet internet je utrpeni a dotykova vrstva je malo citliva.
  Po mensim padu prestala fungovat 1/2 displeje tak ho vyhodim a uz se s tim kramem nemusim otravovat, byl to spatny kauf.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Dnes testovaným zařízením se výrobce snaží nabídnout duchovního nástupce, resp. klon, dříve uvedených zařízení typu 2 v 1 - stejně velkého VisionBooku 11Wa a menšího 10Wi-S. Od každého si bere něco, vždy vlastním způsobem. Chce být zcela novým a neokoukaným modelem v nabídce Umaxu. To se mu dozajista daří...

V oblasti digitálních A/V propojení dochází pořád k dramatickému vývoji. Objevují se nové standardy, typu DisplayPort, ale také dochází k vývoji těch dosavadních. DVI-I, DVI-D, HDMI verze 1.2 a 1.3, různá kabeláž a konektory. Pokusíme se v tom udělat trochu jasno v následujícím přehledu.

Bezdrátová komunikace je výsadou našeho propojeného světa, od útulných koutů sousedských knihoven, kde studenti připojují své notebooky k síti Wi-Fi, až po vzdálené základny v Antarktidě, kde vědci monitorují počasí. Zatímco žasneme nad rychlostí našich současných sítí, výzkumní pracovníci po celém světě se již dívají za hranice 5G, aby utvářeli budoucnost komunikace v sítích 6G. Dokážete si představit svět, kde okamžitá komunikace pohání zážitky z virtuální reality nebo umožňuje chirurgům ovládat roboty na míle daleko?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek