Pondělí , 21. 04. 2025

Alexandra

Telefony značky myPhone nejsou pro naše čtenáře novinkou, volili jsme levnější modely, které se neobešly bez kompromisů. Hammer Blade 2 Pro se nezdráháme naopak označit za vlajkovou loď tohoto polského výrobce. Do odolného těla vměstnal i výkonný hardware jako 8jádrový procesor, 6 GB RAM či 128GB úložiště s 16Mpix fotoaparátem. Podařilo se?

Diskuze k článku

4 Responses

  1. Hezký den,
    Hezký den,
    reaguji na recenzi Hammer Blade 2 PRO. Hned po prvních dvou měsících se telefon začal chovat tak, že pokud jsem chtěl telefon odemknout pomocí otisku prstu, tak prostě vytvrdnul. Musel jsem ho uspat a znovu zapnout a odemknout pomocí hesla. Jinak to prostě nešlo. Čas od času cca 1 ku 9 pokusu spustit fotoaparát, to udělal znovu. Dost často se stávalo, že nešel přijmout hovor.
    Co ale čert nechtěl byla chyba, která mě asi stála záruku. Při pokusu, když jsem si chtěl dát telefon do zadní kapsi, jsem se netrefil a telefon spadl na zem. Rozbilo se sklíčko fotoaparátu. Pokusil jsem se reklamovat jak sklíčko, tak chyby v ovládání a dostalo se mi vyjádření, že telefon vykazuje vady po mechanickém poškození a tím je po záruce. Jako by mělo prasklé krycí sklíčko vliv na ovládání.
    Telefon jsem si kupoval pro uváděnou vysokou odolnost. Smůla.

    1. Nárok na reklamaci máte i tak
      Nárok na reklamaci máte i tak. Ale prakticky je to velmi těžký boj. Dám příklad: Prodejce vám neuzná záruku na nefunkční displej notebooku, protože zjistí, že jste do něj vlezl a vyměnil si disk. Jenže výměna disku nemohla mít na displej vliv a reklamace měla být uznána. Bez soudu a znalce ale víceméně nemáte šanci se toho práva domoci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

V moderním světě, kde první dojem může hrát velkou roli, má tisk kvalitních etiket zásadní význam. Etikety nesou nejen informace, ale i identitu vaší značky. A aby byla tato identita zachycena co nejpřesněji a nejvýrazněji, je potřebná tiskárna štítků, která spojuje technickou preciznost s kreativním potenciálem.
První humanoidní robot s AI vyvinutý pro výuku v Indii přitahuje pozornost napříč platformami sociálních médií. Humanoidní žena v sárí zvaná „Iris“, vyvinutá firmou Makerlabs Edutech, začala učit v jižním státě Kerala. Iris je také součástí projektu Atal Tinkering Lab 2021 NITI Aayog (špičkový think tank indické vlády pro veřejnou politiku), jehož cílem je zvýšit mimoškolní aktivity ve škole.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek