Když jsme recenzovali LED lampu od Lamaxu dříve, musíme uznat, že jsme se nemohli zbavit dojmu, že zde převážila touha po designu nad funkčností. EasyLight1 je v tomto ohledu jiná, pracovní stůl osvítí perfektně a zvládne toho víc.
Wi-Fi 7 je žhavá, nová verze technologie Wi-Fi, která si pomalu razí cestu do našich gadgetů. Problém je v tom, že za toto privilegium zaplatíte nehoráznou cenu, takže je čas pořídit si router Wi-Fi 7 hned, nebo byste měli počkat rok nebo dva?
Ať už budete chtít instalovat nová Windows 7 na HTPC, nebo na svůj klasický počítač, může se vám hodit následující postup. Instalace z USB je nyní mimořádně snadná.
Pro dnešní recenzi, či spíše preview, jsme konkrétně zvolili prostřední variantu powerbanky značky Lamax s kapacitou 15 000 mAh (existují ještě 10 000 mAh a 20 000 mAh). Prostě zlatou střední cestu jako optimální volbu pro náročnějšího kupce, který nechce neustále řešit dobíjení záložního zdroje pro svůj mobilní telefon a popř. jej využije pro tablet i úsporný notebook s USB-C napájením.
V minulé recenzi myš Oryx M300 Duke jsem naznačil, že bych se nebránil sáhnout ani po levnější verzi M220 Zen. No, produktové oddělení nás vyslyšelo a do redakce nám zaslali také základní verzi Zen na test. Ten právě nyní čtete. Vyplatí se šetřit?
Elektronické obchodování umožnilo kupujícím nakupovat z pohodlí domova, ale když nevíte, od koho kupujete, může být online nakupování riskantní. Často však můžete zaznamenat znaky, které odlišují podvodného prodejce od autentického. Pojďme prozkoumat některé z těchto znamení.
Produkt od Sony se vymyká dosud testovaným bezdrátovým Bluetooth reproduktorům z více důvodů. Hlavním je jeho cenovka atakující 4 až 5 tisíc korun, druhým možnost ovládání přes mobilní aplikaci a také odolnost IP67. Hlavní devizou by měl být kvalitní zvuk s plnými basy.
Bezdrátová komunikace je výsadou našeho propojeného světa, od útulných koutů sousedských knihoven, kde studenti připojují své notebooky k síti Wi-Fi, až po vzdálené základny v Antarktidě, kde vědci monitorují počasí. Zatímco žasneme nad rychlostí našich současných sítí, výzkumní pracovníci po celém světě se již dívají za hranice 5G, aby utvářeli budoucnost komunikace v sítích 6G. Dokážete si představit svět, kde okamžitá komunikace pohání zážitky z virtuální reality nebo umožňuje chirurgům ovládat roboty na míle daleko?