Pondělí , 25. 11. 2024

Kateřina

Diskuze k článku

14 komentářů

  1. Re: Recenze stereo video-mikrofonu SONY ECM-HST1
    Zdravím.
    Cen je sice 75 dolarů. Zajímalo by mě poštovné a řešení záruky v případě poruchy ?
    Děkuji

    1. Re: Recenze stereo video-mikrofonu SONY ECM-HST1
      Na tuhle otázku odpovím jednoduše. Poštovné jsem platit nemusel. Nechal jsem si ho dovézt přes kamaráda. Záruku osobně neřeším. Beru to tak trochu, jako sázku do loterie. Toto příslušenství je poměrně spolehlivé a chci věřit tomu, že bude fungovat, tak, jak má. Ušetřil jsem slušnou částku, a když by k poruše náhodou došlo, prostě se s tím smířím a zahodím ho a nechám si dovést nový kus. Tato odpověď Vás asi moc nepotěším, ale je to realita.

  2. Re: Recenze stereo video-mikrofonu SONY ECM-HST1
    Dobrý den,
    Také jsem se rozhodl pro koupi tohoto mic. Pořídil jsem si novou kameru SONY HDR-CX505 a při natáčení v 5.1 i stereo je na zvuku znát i poměrně malý vánek např. za chůze. Od tohoto si slibuji lepší zvuk hlavně venku. Tak uvidíme. Už je objednaný.

  3. Re: Recenze stereo video-mikrofonu SONY ECM-HST1
    Tak už mám mikrofon konečně doma.
    První dojmy jsou rozpačité. Bohužel zatím jsem měl možnost vyzkoušet jej pouze v interieru. Po nacvaknutí externího mic není prakticky znát rozdíl ve snímaném zvuku. ( kamera SONY HDR-CX505) Zatím jediný výrazný rozdíl je v ochraně proti větru která funguje dobře a proto jsem si ho taky pořizoval. Možná jsem ale díky jeho nepoměrné velikosti vůči vestavěným mic čekal i ještě lepší zvuk, ale ten je i tak na slušné úrovni.

  4. Re: Recenze stereo video-mikrofonu SONY ECM-HST1
    V papírech má, že funguje od 150Hz – 10,000HZ, ale já nedávno naměřil, že sbírá zvuk v pásmech 40Hz – 16,000Hz, ale slabě pobírá zvukové pásmo až do 19,000Hz. Měření proběhlo v WaveLab7 LE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

Firma Lamax je nám sympatická tím, že je původem česká, sídlící v Praze. Své produkty navrhuje a vymýšlí u nás v Česku, výroba probíhá (ostatně jako u spousty dalších výrobců) v Asii. A protože fandíme těm, kteří dokáží se ctí konkurovat velkým a zavedeným značkám, pojďme se dnes podívat na další kus z dílen Lamaxu, tentokrát na bezdrátová sluchátka Elite E-1 a zkusme se zaposlouchat do „beatů“.

Dalším z videí z rozbalování budou multiplatformní sluchátka, která můžete používat s konzolemi PS4, Xbox One, Nintendo Switch, stolním počítačem a také nejnovějšími notebooky i telefony, od polské herní značky Genesis (založené roku 2013). Nabízí tkaninou chráněný audio kabel, zásuvný mikrofon a masivní náušníky, slibující dobrý zvuk...
Nejsem fanouškem nakupování elektroniky či sportovního vybavení v supermarketu. Dlouhou dobu jsem byl vyloženým odpůrcem. Když jsem narazil na tuto lampu, která jakoby z oka vypadla námi testovanému Lamaxu, zaujala mě i cenou. Pak jsem ji objevil ve výprodeji za 50 % původní ceny, neodolal a 399 Kč (včetně desátek pro Babiše) vytáhl z peněženky bez okolků.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek