Neděle , 24. 08. 2025

Bartoloměj

Diskuze k článku

10 Responses

    1. Brasna — neumetel:)
      Ahoj vsem,
      jsem majitelem tohoto vyrobku.Hraje opravdu skvele!!Za ty penize;).
      Jenze mam problem..nejsem asi moc zrucny a nevim,jak brasnu upevnit na sedadlo:( Pomuzete mi nekdo navodem,prip. fotkou?Dekuji moc

  1. To načítání před
    To načítání před zobrazením obrázku v plné velikosti je strašně zdlouhavé. To je standard nebo ty obrázky mají nějakou maxivelikost ?

  2. je normalni ked ja to novie
    je normalni ked ja to novie zakopene že nefungujou kabely na nabijeni?????jinak nemam vyhrady ja perfektni akurat ted momentalne kničemu sme na cestach a nejde dobijet!?

  3. xoro 7580
    Kupil som si tento vyrobok a čo sa tyka prehravania videa a hudby je všetko o.k. Bohužial problem mam s dig. tunerom. Pri sledovani Tv obraz často zamrzne a tym pozeranie konči aj keď mam 100% prijem signalu. Pristroj musím vynuť a znova zapnuť,inač obraz nenabehne. Ak ma niekto podobny problem,napište. Ešte musím podotknuť,že už mam štvrty prístroj od Sencora cez Odys,Mustek a Xoro a ani jeden nedokazal vydržať bez poruchy celu dobu zaruky.Stale to skončilo vratenim peňazí.

    1. Mno musím se přiznat, že
      Mno musím se přiznat, že moje Xoro vydrželo doma taky asi týden, než mu odešla mechanika :-C
      Jinými slovy říkáš, že sou to všechno stejně kvalitní výrobky? A co si teda koupit?

      Philipse který nemá GOTO, takže nepřehraješ film od půlky (leda bys chtěl 10 min. čekat než se to přetočí).
      Sonyho, který zcela nelogicky neumí hrát DivX/XviD z USB?
      Panasonic, který nepodporuje češtinu v DivX titulcích, ale je spolehlivě nejdražší?

  4. Koupil jsem dětem Xoro HSD
    Koupil jsem dětem Xoro HSD 7570 a nějak se mi nadaří naladit tv programy,můžete mi prosím poradit jak na ty Tv programy.Díky moc.Raduz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Niceboy voděodolné reproduktory umí, o tom jsme se již několikrát přesvědčili (např. první Raze nebo Raze 2 Twins). Dnes rozbalíme novinku Raze 4 Origin, která chce kromě krytí IP67 oslovit také výkonem 20 W a výdrží kolem 20 hodin a FM rádiem s integrovanou anténou. Nic z toho nezní špatně, tak uvidíme v recenzi.
Německý výrobce Rollei se primárně zaměřuje produkci akčních kamer, stativů a vybavení pro fotografy. My jsme měli možnost otestovat jednu ze tří nabízených autokamer, a sice model DVR-318, kterou pořídíte ve značkovém eshopu za 3 490 Kč, čímž se stává vlajkovou lodí (do auta) firmy v této kategorii.
Tento reproduktor není našim čtenářům cizí, jde o novinku, ale nedávno jsme vám ho ukázali v krátkém videu. Tvarem i názvem napovídá, že chce převzít roli nástupce prvního RAZE se ctí. Proto nabízí vyšší výkon 20 W bez poklesu výdrže baterií. Jsou si velmi podobné a při tom nový model působí dospěleji.
Externí reproduktor jsme v testu dlouho neměli. Námi dnes testovaný kousek navíc prošel snad všechny redakce v republice a na srovnávacích webech je populární. Asi bude dobrý, říkáme si, zkusíme jej tedy i my. Jak si povede ve zkoušce odolnosti? Pojďte se kouknout, asi se budete divit...
VisionBooků začíná být na trhu podobně jako modelů BMW řady 3, v oněch přídomcích by se jeden pomalu ztratil. Vězte tedy, že 14Wa se objevila vcelku nedávno, s původní 14Wi nemá pranic společného, u Umax nahradil cloudbookem 14Wi-S. Námi testovaný notebook (ano, notebook) má jiný procesor, více RAM a v neposlední řadě místo na pevný disk (zároveň 32 GB eMMC) a RJ45. Mohli bychom říci, že tak tvoří mezičlánek mezi cloubookem a notebookem. Pojďme zjistit čemu se blíží víc?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek