Pondělí , 21. 04. 2025

Alexandra

Diskuze k článku

8 Responses

  1. Re: Recenze Xtreamer SW3: Dvojvaječné dvojče Prodigy
    Bez dokoupení HDD, WiFi antény a případně bezdrátové klávesnice nemá smysl.

    +pěkné prostředí
    +přehraje vše

    -tento přístroj jsem si pořizoval hlavně z důvodu sledování TV archívů, You Tube a jiných zdrojů z internetu na TV, případně jako prohlížeč internetu na TV. Bohužel nic na tomto přístroji nefunguje. Archív TV funguje, ale mnoho pořadů nejde sledovat do konce, SW3 spadne, většinou to je kolem 35-40 min. Je to stejné při sledování v nejvyšší nebo nejnižší kvalitě. Pořad nejde spustit z místa přerušení, ale musím ho pustit znovu od začátku, bez jistoty, že znovu nespadne.
    Vše sleduji přes Xlive CZ – při sledování nelze použít žádné volby, ať už je to posun dopředu, dozadu nebo do určitého času.

    -pro sledování YouTube je zde několik možností:
    a) Xlive CZ – sice něco přehrává, ale další volby (osobní YouTube, soukromý playlist) nefungují
    b) YouTube – Broadcast Yourself – najde sice video, ale u každého druhého zatuhne tak, že je nutný restart přístroje (volba Aplikace)
    c) YouTube XL – asi z těchto nejlepší, přehrává většinu, problém „pouze“ při přihlášení do svého účtu na YouTube – nepřehrává Playlisty (najde jen něco). Nepřehraje něco co normálně při vyhledávání přehraje??

    – webový prohlížeč – nepoužitelný – nelze nastavit na celou obrazovku, pořád je něco mimo obraz. Velmi kostrbaté a složité vyhledávání (a to i s použitím klávesnice) , nemluvě o tom, že videa přes prohlížeč vůbec nejdou spustit.

    -Android – k ničemu (bez komentáře)

    -Xtreamer Wifi anténa (nutno dokoupit)
    nepodařilo se mi zprovoznit Wifi, nakonec jsem přístroj připojil přes kabel. V místnosti byl signál dostatečný, všechna ostatní zařízení mi tam na Wifi šlapou.

    -Xtreamer Mini Keyboard2 nutno dokoupit)
    nenašel jsem nikde na internetu (ani nebyl součástí balení) CZ nebo EN návod. Bez návodu je obsluha takto složité klávesnice velmi problematická. Víceméně ale fungují pouze písmena (nezjistil jsem jak přepnout mezi velkými a mylými písmeny) a občas Trackpad (když nezatuhne) – na to, že je to klávesnice přímo k tomuto přístroji toho moc neumí.

    dobrá alternativa je Lenovo IC Q180 (cena stejná jako Xtreamer s dokoupeným HDD, WiFi anténou a mini klávesnicí)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

V oblasti digitálních A/V propojení dochází pořád k dramatickému vývoji. Objevují se nové standardy, typu DisplayPort, ale také dochází k vývoji těch dosavadních. DVI-I, DVI-D, HDMI verze 1.2 a 1.3, různá kabeláž a konektory. Pokusíme se v tom udělat trochu jasno v následujícím přehledu.

Dlouho jsem u svých notebooků hluk a aktivní chlazení neřešil. Prostě ho prostě neměly, díky Atomu či Celeronu N si vystačili s pasivním chlazením. Zatoužil jsem však po výkonu Intel Core i5 procesoru, více RAM (2 ani 4 GB už mi nestačí) a plnohodnotném SSD disku, což s sebou nese opět aktivní chlazení a hluk ventilátoru...
Niceboy nás zahrnul novinkami na léto, které jistě byly možnými kandidáty na dárky za vysvědčení. Do této doby byla řada RAZE hlavně odolnými reproduktory bez dalšího pozlátka (levný RAZE mini nepočítejme) v podobě rádia apod. Právě ego to mění a přináší věci, které z něj činí plnohodnotný přehrávač hudby.

Vzpomínáte na večerníček o včelích medvídcích, kde byl brouk kvapník, který stále chvátal a neměl chvíli čas? Pokud patříte k obdobné sortě pracantů, může vám pomoci SSD přenosný disk Adata, je opravdu rychlý. Podobně jako onen brouček vás moc nezdrží a přežije i pád (například do louže).

V oblasti digitálních A/V propojení dochází pořád k dramatickému vývoji. Objevují se nové standardy, typu DisplayPort, ale také dochází k vývoji těch dosavadních. DVI-I, DVI-D, HDMI verze 1.2 a 1.3, různá kabeláž a konektory. Pokusíme se v tom udělat trochu jasno v následujícím přehledu.

Když se řekne pojem „domácí tiskárna“, většina z nás si představí kompaktní inkoustovou tiskárnu. Ty jsou totiž, na rozdíl od laserových tiskáren, univerzálnější a v domácnosti využitelnější – vytisknete s nimi jak texty, tak i vysoce kvalitní obrázky a fotografie. U českých spotřebitelů jsou pak nejpopulárnější inkoustové tiskárny značek Canon, Epson a HP. V tomto článku vám nabízíme srovnání nákladů na tisk vybraných TOP modelů tiskáren od zmíněných výrobců.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek