Úterý , 05. 12. 2023

Jitka

Rychlý test SSD vs. HDD

24. 03. 2014

24. 03. 2014

Sever Laptoping srovnal Kingston SSDNow V300 Series s klasickým diskem Seagate Momentus 320GB 5 400 ot./min. K čemu dospěl?

Mělo jít o test běžného zatížení, nejenom o benchmarky. Testovacím strojem bylo Lenovo ThinkPad L520 s procesorem Intel Pentium a 4GB RAM. Výsledky si můžete prohlédnout na obrázku. (Vypadá to, že poslední řádek má prohozené sloupce.)

Zdroj: Laptoping

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Opět se dostáváme k novince z dílen Umaxu (řečeno s nadhledem). Prostě tu máme nový cloudbook, který se pyšní 13,3palovým IPS displejem s plným HD rozlišením. V době masové propagace 4K u čehokoliv působí vlastně velmi adekvátně. Je na čase posunout rozlišení u levných notebooků kupředu, což VisionBook 13Wa dělá. Na takto levný stroj to není málo, dokáže vás motivovat ke koupi?
Nejsem fanoušek sluchátek v uších, nerad ztrácím kontrolu, přijít o sluch například na ulici vidím jako nechtěnou věc. Jako fanouška nových technologií mě naopak lákalo vyzkoušet sluchátka HIVE pods, přinášející budoucnost do současnosti. Čítají dva špunty s vlastní baterií a příjmem, dokonce nepotřebují kabel ani pro komunikaci mezi sebou.
VisionBook 11Wa v nás vzbudil nemalá očekávání, jak si Umax zvládne poradit nejen s výkonnějším a také energeticky náročnějším Celeronem (oproti Atomu) v šasi tabletu, kde ještě udělal místo na M.2 disk a zadní kameru. Jak to celé ladí, když přidali i operační paměť? Odpovězme v recenzi.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek