Středa , 27. 11. 2024

Xenie

Diskuze k článku

5 komentářů

  1. skvelej prehravac!!
    skvelej prehravac!! doporucuju…zvlast na cesty:-). Repracky me prekvapily svou vykonnosti a obraz je taky celkem kvalitni. (Nejen) na divx filmy s titulkama se vazne hodi, celkem jednoduse se ovlada a meni pomer stran…

  2. čeština, hlučnost mechaniky a zavěšení v autě
    Je každý přístroj v ČR vybavený Firmwarem od Acomp s podporou češtiny jak v menu, tak v titulcích? Na webu přímo píšou – Pokud se stanete naším zákazníkem nebo zákazníkem našich partnerů, získáte … tak jestli to člověk musí koupit přímo v Acomp a na jeich vyjmenovaných dealerech, nebo kdekoliv v ČR.

    Dál by mě zajímalo, jak je DVD mechanika hlučná. Chci ho používat při přehrávání v noci v naprosté tmě v pokoji se spící ženou a děckem, tak aby je to nevzbudilo.

    A ze stejného důvodu mě zajímá, zda je v balení brašna, kterou se dá připevnit na opěrku sedadla a jak se chová přehrávání DVD při jízdě automobilem na našich nerovných silnicích.

  3. Pozor! Současně dodáváne verze nepodporují změnu fontu DivX titu
    Koupil jsem si tento produkt a zjistil jsem od dovozce, že se jedná už o nekolátou verzi zařízení, která už nepodporuje změnu velikosti, barvy, pozadí a pozice fontu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Není lepší věci pro zrychlení počítače nebo notebooku, než přechod z klasického plotnového disku na SSD. Ať už v podobě SATA SSD, nebo lépe NVME M.2. Nástrojů na migraci dat ze starého disku na nový zdarma je ale docela málo.
I v dnešní době je hodně lidí, kteří telefonování za volantem řeší po staru – buď nevolají, nebo zvednou telefon k uchu, bezpečnost nebezpečnost, pokuta ne pokuta. Já jsem nějakou dobu toto řešil telefonem v držáku a hlasitým odposlechem. Levné, ale nepohodlné. Do doby, než na mě vykoukl testovaný produkt od BML doslova za pár korun…

Nepřehlédněte

Bezdrátová komunikace je výsadou našeho propojeného světa, od útulných koutů sousedských knihoven, kde studenti připojují své notebooky k síti Wi-Fi, až po vzdálené základny v Antarktidě, kde vědci monitorují počasí. Zatímco žasneme nad rychlostí našich současných sítí, výzkumní pracovníci po celém světě se již dívají za hranice 5G, aby utvářeli budoucnost komunikace v sítích 6G. Dokážete si představit svět, kde okamžitá komunikace pohání zážitky z virtuální reality nebo umožňuje chirurgům ovládat roboty na míle daleko?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek