Neděle , 24. 11. 2024

Emílie

Diskuze k článku

12 komentářů

  1. audio
    Nevim jak vy, ale ja na zadnim panelu vidim oranzovy Coaxialni digitalni vystup.
    Zase tak negativne ta recenze vyznit nemusela, i kdyz chapu, ze kdyz se to prodava za 800, tak se od toho moc cekat neda. Na druhou stranu Vas to asi prekvapilo, co vsecko to dovede prehrat,ze?:) Dave

    1. Trefné
      Dave:
      Trefná poznámka 😀 Vypadá to, že recenze je pouze letecká… Spíš bych to nazval informační záležitostí. Ale i tak je doře, že se i takovýmto hračkám věnujete. Je sice fajn, že zkoušíte všechny DivX a Xvid a další ptákoviny, ale chce to pořádně testnout základ a soustředit se i na jiné věci.

    2. Coax
      S tím koaxem máte samozřejmě pravdu, má trapná chyba. Polehčující okolností nechť mi pouze vrcholící vánoční šílenství v době vzniku článku. Pardon;) Jinak myslím, že negativně vyzněly jen stránky, které si to zasloužily, ale celkově už jsme ztrhali víc i mnohonásobně dražší renomované stroje…

      1. no já nevím o co jde ale v
        no já nevím o co jde ale v článku řeč o koaxiálním výstupu je,tak za co se omlouváte,nebo jsem něco nepochopil?

  2. koupil jsem si tento
    koupil jsem si tento prehravac zhruba v listopadu a je vybornej. prehrave vic formatu nez divx prehravac daewoo za 3000,-… akorat je problem s titulky, kdyz mate dva video soubory v jedne slozce s dvema titulkovymi soubory, vzdy nacita kazdy videosoubor pouze titulky prvni, ale to se da veresit jednoduchym zpusobem. proste si vytvorite zvlast slozku pro kazdy videosoubor s titulky. mam ho pul roku a jsem spokojen, co vice dodat… za ty prachy:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Po dlouhé době přinášíme unboxing video bezdrátového reproduktoru. Testovaný výrobek se však od těch v poslední době testovaných liší, Genesis Helium 300BT ARGB jsou klasickou stereo soustavou dvou reproduktorů o celkovém výkonu 24 W.
Bezdrátová komunikace je výsadou našeho propojeného světa, od útulných koutů sousedských knihoven, kde studenti připojují své notebooky k síti Wi-Fi, až po vzdálené základny v Antarktidě, kde vědci monitorují počasí. Zatímco žasneme nad rychlostí našich současných sítí, výzkumní pracovníci po celém světě se již dívají za hranice 5G, aby utvářeli budoucnost komunikace v sítích 6G. Dokážete si představit svět, kde okamžitá komunikace pohání zážitky z virtuální reality nebo umožňuje chirurgům ovládat roboty na míle daleko?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek