Pátek , 22. 09. 2023

Matouš

Canon uvádí novou řadu přenosných projektorů

01. 09. 2014

01. 09. 2014

Značka Canon uvádí na trh novou řadu přenosných LV projektorů. Pětice modelů nové řady Canon LV, LV-WX300, LV-X300, LV-S300, LV-WX300ST a LV-X300ST, se může pochlubit vysokým jasem – standardem u každého modelu je 3 000 lumenů. Pro nové DLP projektory je typický kontrastní poměr 2 300:1.

Zcela zásadní je, všechny nové modely pracují bez vestavěného filtru. Provoz projektoru tak nepřináší náklady a starosti, které běžně souvisejí s výměnou vzduchového filtru. Provozní náklady snižuje i projekční lampa s dlouhou životností, která při trvalém použití v režimu ECO vydrží až 6 000 hodin.

Čtyři modely z nové řady obsahují port HDMI. Novinky v přenosné řadě Canon LV zahrnují následující modely:

  • LV-WX300 – model se solidní a jasnou širokoúhlou projekcí a s možností připojení pomocí HDMI nebo sítě. Je ideální pro použití při přednáškách na vysokých školách. 
  • LV-X300 – model s rozlišením XGA, jasnou projekcí a velmi solidním obrazem. Je vhodný zejména pro firemní prezentace.
  • LV-S300 – základní model s rozlišením SVGA s nízkými provozními náklady. Je ideální pro použití ve třídách a malých firmách.
  • LV-WX300ST – model s čistým širokoúhlým výstupem a dobrým jasem pro projekci na krátkou vzdálenost. Díky své mobilitě a portabilitě je vhodný pro použití v zasedacích místnostech a ve třídách.
  • LV-X300ST – model s jasným a čistým obrazem v rozlišení XGA pro projekci na krátkou vzdálenost. Je ideální pro firemní i vzdělávací prostředí.

LV-S300LV-X300ST

Modely LV-WX300, LV-X300 a LV-S300 budou na evropském trhu v prodeji od září letošního roku. Dva modely pro projekci na krátkou vzdálenost – LV-WX300ST a LV-X300ST – budou dostupné od prosince 2014.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Již číslo v názvu napovídá, že tato kamera se bude v portfoliu Lamaxu řadit na jeho začátek, stává se nejlevnější modelem. Co to v praxi znamená pro zákazníka? Papírově se prakticky shoduje (popisky s piktogramy na produktových stránkách jsou prostě totožné) s dražším modelem Lamax X7.1 Naos, což vypadá lákavě.
Dnes testovaným zařízením se výrobce snaží nabídnout duchovního nástupce, resp. klon, dříve uvedených zařízení typu 2 v 1 - stejně velkého VisionBooku 11Wa a menšího 10Wi-S. Od každého si bere něco, vždy vlastním způsobem. Chce být zcela novým a neokoukaným modelem v nabídce Umaxu. To se mu dozajista daří...

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek