Pátek , 12. 07. 2024

Bořek

Canon uvádí novou řadu přenosných projektorů

01. 09. 2014

01. 09. 2014

Značka Canon uvádí na trh novou řadu přenosných LV projektorů. Pětice modelů nové řady Canon LV, LV-WX300, LV-X300, LV-S300, LV-WX300ST a LV-X300ST, se může pochlubit vysokým jasem – standardem u každého modelu je 3 000 lumenů. Pro nové DLP projektory je typický kontrastní poměr 2 300:1.

Zcela zásadní je, všechny nové modely pracují bez vestavěného filtru. Provoz projektoru tak nepřináší náklady a starosti, které běžně souvisejí s výměnou vzduchového filtru. Provozní náklady snižuje i projekční lampa s dlouhou životností, která při trvalém použití v režimu ECO vydrží až 6 000 hodin.

Čtyři modely z nové řady obsahují port HDMI. Novinky v přenosné řadě Canon LV zahrnují následující modely:

  • LV-WX300 – model se solidní a jasnou širokoúhlou projekcí a s možností připojení pomocí HDMI nebo sítě. Je ideální pro použití při přednáškách na vysokých školách. 
  • LV-X300 – model s rozlišením XGA, jasnou projekcí a velmi solidním obrazem. Je vhodný zejména pro firemní prezentace.
  • LV-S300 – základní model s rozlišením SVGA s nízkými provozními náklady. Je ideální pro použití ve třídách a malých firmách.
  • LV-WX300ST – model s čistým širokoúhlým výstupem a dobrým jasem pro projekci na krátkou vzdálenost. Díky své mobilitě a portabilitě je vhodný pro použití v zasedacích místnostech a ve třídách.
  • LV-X300ST – model s jasným a čistým obrazem v rozlišení XGA pro projekci na krátkou vzdálenost. Je ideální pro firemní i vzdělávací prostředí.

LV-S300LV-X300ST

Modely LV-WX300, LV-X300 a LV-S300 budou na evropském trhu v prodeji od září letošního roku. Dva modely pro projekci na krátkou vzdálenost – LV-WX300ST a LV-X300ST – budou dostupné od prosince 2014.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Naos znamená posvátnou schránu pro sochy bohů. Co tím chce asi Lamax říci? Má přidomek evokovat nečekané schopnosti novinky? Modelové číslo X7.1 naopak naznačuje dílčí evoluci předchozí X7 Mira. Jak zní tedy odpověď? Nepůjde jen o evoluci, zjistíte záhy, protože přibylo nejen funkcí, ale též vybavení včetně dálkového ovladače a mnoho dalšího. Čekejme více, než byste tipovali, není to jen o dálkovém ovladači.
Značka Umax do toho, lidově řečeno, šlape poslední dobou s nasazováním nových modelů hodně. Jako jedna z novinek se na náš trh až z Číny dostává 10palcový model, který se vrací ke koncepci přídavné klávesnice pevně spojené s ochranným pouzdrem. Jde tedy opravdu o pravověrný tablet s externí klávesnicí, nikoliv o imitaci notebooku jako takového. Na cesty může jít o praktické řešení – neváží moc, nabijete ho kdekoliv, je vybaven vlastním ochranným pouzdrem. A je levný.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek