Středa , 19. 06. 2024

Leoš

EAGET a jeho nová multimediální centra M3, M4 a M17

25. 04. 2012

25. 04. 2012

Společnost Inetelek, český ditributor produktů EAGET, uvádí na trh 3 nové multimediální přehrávače. Přehrávač s Androidem EAGET Real lay M3 na platformě Cortex A9, dvoutunerový přehrávač a rekordér EAGET RealPlay M4 taktéž s Androidem a procesorem Cortex a nakonec model M17 se dvěma tunery, čipem Realtek RTD1185DD a snadným ovládáním bez Androidu. 

 

EAGET RealPlay M3 – Android 1080p

EAGET představuje novou generaci populárních přehrávačů.  Nejde o pouhou „krabičku“ plnou technologie. Na rozdíl od předcházejících modelů je mnohem vstřícnější k uživatelům. Jednoduchost obsluhy garantuje speciálně vyvinuté uživatelské prostředí. Hlavně je doslova nabitý praktickými aplikacemi, které jen čekají na své využití. Z těch nejzajímavějších např. videopůjčovna Topfun. Volný je i přístup k aplikacím na Google Play (Android Marketu). Samozřejmostí je přehrávání všech dostupných audio a video formátů, Full HD i 3D video, dostupnost archívů českých televizí i prohlížení webu. Ovládat jej můžete hned třemi způsoby. Klasicky přes DO, dotykovými tlačítky na horní části přístroje nebo přes bezdrátovou klávesnici s integrovanou myší EAGET Control F2, která promění EAGET RealPlay M3 v herní konzoli a Angry birds už neulítnou.

 

 

Dostupnost: červen 2012
Cena: 3 299 Kč

 

 

Chipset:

AML8726-M 800MHz Cortex-A9 3D engine

Flash paměť:

4GB

SDRAM paměť:

512 MB

Pevný disk:

bez disku (Podpora externí 1x 3.5″ nebo 2.5″ SATA I/II do 2 TB, EXT3,FAT32,NTFS)

EAGET RealPlay M3 je funkční i bez připojeného HDD, pouze bez HDD funkcí

 

 

 

EAGET RealPlay M4 – Dva tunery navíc

S tímto modelem vám v televizi už nic neunikne. Je vybaven dvěma integrovanými HD DVB-T tunery, které umožňují záznam až dvou oblíbených pořadů současně. (Díky dvěma integrovaným HD DVB-T tunerům můžete nahrávat až dva oblíbené pořady současně.) Přístroj vyniká luxusním hliníkovým designem, přesto nejde o pouhou „krabičku“ plnou technologie. Na rozdíl od předcházejících typů je mnohem vstřícnější k uživatelům. Jednoduchost obsluhy garantuje speciálně vyvinuté uživatelské prostředí. Hlavně je doslova nabitý praktickými aplikacemi, které jen čekají na své využití. Z těch nejzajímavějších např. videopůjčovna Topfun. Volný je i přístup k aplikacím na Google Play (Android Marketu). Samozřejmostí je přehrávání všech dostupných audio a video formátů, Full HD i 3D video, dostupnost archívů českých televizí i prohlížení webu po kabelu nebo přes Wi-Fi. Ovládat jej můžete klasicky přes DO nebo prostřednictvím bezdrátové klávesnice s integrovanou myší EAGET Control F2, která promění EAGET RealPlay M4 v herní konzoli a Angry birds už neulítnou.

 

 

Dostupnost:   červen 2012
Cena: 3 499 Kč

 

 

Chipset:

AML8726-M 800MHz Cortex-A9 3D engine

Flash paměť:

4GB

SDRAM paměť:

512 MB

Pevný disk:

bez disku (Podpora externí 1x 3.5″ nebo 2.5″ SATA I/II do 2 TB, EXT3,FAT32,NTFS)

EAGET RealPlay M4 je funkční i bez připojeného HDD, pouze bez HDD funkcí

 

 

 

EAGET PLAY M17 – Dva tunery a vstřícné ovládání bez Androidu

Navazuje na úspěšné modely EAGET M6 a M9. Osvědčený chipset Realtek RTD1185DD ho řadí k nejvýkonnějším přehrávačům na trhu. Díky dvěma integrovaným HD DVB-T tunerům může nahrávat až dva oblíbené pořady současně. Na první pohled vás zaujme jedinečný design v podobě černého matného hliníkového těla.  Přesto nejde o pouhou „krabičku“ plnou technologie. Na rozdíl od předchozích typů je mnohem vstřícnější

k uživatelům. Jednoduchost obsluhy garantuje speciálně vyvinuté uživatelské prostředí. Samozřejmostí je přehrávání všech dostupných audio a video formátů vč. Full HD, dostupnost archívů českých televizí i prohlížení webu po kabelu nebo přes Wi-Fi. Ovládání je klasicky přes DO.

 

 

Dostupnost:  červen 2012
Cena: 3 299 Kč

 

 

Chipset:

Realtek RTD1185DD

Flash paměť:

256 MB

SDRAM paměť:

512 MB

Pevný disk:

bez disku (Podpora externí 1x 3.5″ nebo 2.5″ SATA I/II do 2 TB, EXT3,FAT32,NTFS)

EAGET RealPlay M17 je funkční i bez připojeného HDD, pouze bez HDD funkcí

 

zdroj: www.eaget.cz 

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nepřehlédněte

Sluchátka Niceboy HIVE podsie, jsou stylová True Wireless sluchátka s MaxxBass technologií.Nemají kabel, jednotlivé špunty jsou od sebe odděleny a lze je použít i samostatně. Příslušenství sluchátek tvoří praktický box, ve kterém jsou uložena a zároveň dobíjena.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek