Pondělí , 26. 02. 2024

Dorota

EAGET a jeho nová multimediální centra M3, M4 a M17

25. 04. 2012

25. 04. 2012

Společnost Inetelek, český ditributor produktů EAGET, uvádí na trh 3 nové multimediální přehrávače. Přehrávač s Androidem EAGET Real lay M3 na platformě Cortex A9, dvoutunerový přehrávač a rekordér EAGET RealPlay M4 taktéž s Androidem a procesorem Cortex a nakonec model M17 se dvěma tunery, čipem Realtek RTD1185DD a snadným ovládáním bez Androidu. 

 

EAGET RealPlay M3 – Android 1080p

EAGET představuje novou generaci populárních přehrávačů.  Nejde o pouhou „krabičku“ plnou technologie. Na rozdíl od předcházejících modelů je mnohem vstřícnější k uživatelům. Jednoduchost obsluhy garantuje speciálně vyvinuté uživatelské prostředí. Hlavně je doslova nabitý praktickými aplikacemi, které jen čekají na své využití. Z těch nejzajímavějších např. videopůjčovna Topfun. Volný je i přístup k aplikacím na Google Play (Android Marketu). Samozřejmostí je přehrávání všech dostupných audio a video formátů, Full HD i 3D video, dostupnost archívů českých televizí i prohlížení webu. Ovládat jej můžete hned třemi způsoby. Klasicky přes DO, dotykovými tlačítky na horní části přístroje nebo přes bezdrátovou klávesnici s integrovanou myší EAGET Control F2, která promění EAGET RealPlay M3 v herní konzoli a Angry birds už neulítnou.

 

 

Dostupnost: červen 2012
Cena: 3 299 Kč

 

 

Chipset:

AML8726-M 800MHz Cortex-A9 3D engine

Flash paměť:

4GB

SDRAM paměť:

512 MB

Pevný disk:

bez disku (Podpora externí 1x 3.5″ nebo 2.5″ SATA I/II do 2 TB, EXT3,FAT32,NTFS)

EAGET RealPlay M3 je funkční i bez připojeného HDD, pouze bez HDD funkcí

 

 

 

EAGET RealPlay M4 – Dva tunery navíc

S tímto modelem vám v televizi už nic neunikne. Je vybaven dvěma integrovanými HD DVB-T tunery, které umožňují záznam až dvou oblíbených pořadů současně. (Díky dvěma integrovaným HD DVB-T tunerům můžete nahrávat až dva oblíbené pořady současně.) Přístroj vyniká luxusním hliníkovým designem, přesto nejde o pouhou „krabičku“ plnou technologie. Na rozdíl od předcházejících typů je mnohem vstřícnější k uživatelům. Jednoduchost obsluhy garantuje speciálně vyvinuté uživatelské prostředí. Hlavně je doslova nabitý praktickými aplikacemi, které jen čekají na své využití. Z těch nejzajímavějších např. videopůjčovna Topfun. Volný je i přístup k aplikacím na Google Play (Android Marketu). Samozřejmostí je přehrávání všech dostupných audio a video formátů, Full HD i 3D video, dostupnost archívů českých televizí i prohlížení webu po kabelu nebo přes Wi-Fi. Ovládat jej můžete klasicky přes DO nebo prostřednictvím bezdrátové klávesnice s integrovanou myší EAGET Control F2, která promění EAGET RealPlay M4 v herní konzoli a Angry birds už neulítnou.

 

 

Dostupnost:   červen 2012
Cena: 3 499 Kč

 

 

Chipset:

AML8726-M 800MHz Cortex-A9 3D engine

Flash paměť:

4GB

SDRAM paměť:

512 MB

Pevný disk:

bez disku (Podpora externí 1x 3.5″ nebo 2.5″ SATA I/II do 2 TB, EXT3,FAT32,NTFS)

EAGET RealPlay M4 je funkční i bez připojeného HDD, pouze bez HDD funkcí

 

 

 

EAGET PLAY M17 – Dva tunery a vstřícné ovládání bez Androidu

Navazuje na úspěšné modely EAGET M6 a M9. Osvědčený chipset Realtek RTD1185DD ho řadí k nejvýkonnějším přehrávačům na trhu. Díky dvěma integrovaným HD DVB-T tunerům může nahrávat až dva oblíbené pořady současně. Na první pohled vás zaujme jedinečný design v podobě černého matného hliníkového těla.  Přesto nejde o pouhou „krabičku“ plnou technologie. Na rozdíl od předchozích typů je mnohem vstřícnější

k uživatelům. Jednoduchost obsluhy garantuje speciálně vyvinuté uživatelské prostředí. Samozřejmostí je přehrávání všech dostupných audio a video formátů vč. Full HD, dostupnost archívů českých televizí i prohlížení webu po kabelu nebo přes Wi-Fi. Ovládání je klasicky přes DO.

 

 

Dostupnost:  červen 2012
Cena: 3 299 Kč

 

 

Chipset:

Realtek RTD1185DD

Flash paměť:

256 MB

SDRAM paměť:

512 MB

Pevný disk:

bez disku (Podpora externí 1x 3.5″ nebo 2.5″ SATA I/II do 2 TB, EXT3,FAT32,NTFS)

EAGET RealPlay M17 je funkční i bez připojeného HDD, pouze bez HDD funkcí

 

zdroj: www.eaget.cz 

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Tato věc patří do trochu jiného soudku, než běžně testujeme. Značka TrueLife patří do portfolia české společnosti elem6, které čítá také značku Lamax. Zaměřuje se na elektroniku určenou k péči o zdraví či tělo jako elektrické kartáčky, chytré váhy či teploměry, tlakoměry. S jednou takovou novinkou vás zkusíme v rychlosti seznámit.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek