Pátek , 22. 09. 2023

Darina

GOCLEVER uvádí své první SmartWatch: CHRONOS ECO

17. 12. 2014

17. 12. 2014

GOCLEVER uvádí na trh své první zařízení v kategorii “wearables”. Chytré hodinky CHRONOS ECO na vašem zápěstí zobrazují zvolené informace z vašeho chytrého telefonu.

Střídmý, minimalistický design a uniformní barvy zajišťují, že se chytré hodinky CHRONOS ECO hodí jak k obleku, tak ke sportovnímu oblečení. Všechny informace (čas, upozornění, rozhraní aplikací) jsou na displeji Sharp Memory LCD perfektně čitelné i na přímém slunci a také (díky podsvícení) i za zhoršených světelných podmínek. Displej je monochromatický a odolný proti poškrábání. Snadné ovládání a práci umožňují čtyři tlačítka. Samotné hodinky jsou výjimečně lehké (36 g) a jejich vnější rozměr je 4,5 × 3,5 × 1,1 cm. Součástí dodávky je i elegantní černý pásek, magnetický napájecí kabel a návod.

 

Zcela nové možnosti

Pro spárování a používání hodinek budete potřebovat aplikaci GOCLEVER CHRONOS ECO, která je již od listopadu zdarma ke stažení na  Google Play. Pro iOS je aplikace k dispozici na App Store od prosince.

Jednou z hlavních funkcí těchto chytrých hodinek je to, že vás skrytým a pohodlným způsobem upozorní na aktivity chytrého telefonu – máte tak okamžité informace o hovorech, nových textových zprávách, emailech atd. GOCLEVER CHRONOS ECO vás na tyto okolnosti upozorní diskrétní vibrací. (Vibrování je funkční i v případě, že je chytrý telefon v tichém režimu.) Prostřednictvím dedikované aplikace pak chytré hodinky GOCLEVER CHRONOS ECO přenesou vybraná upozornění i z většiny aplikací, které máte na svém chytrém telefonu. Předvolby a výběr aplikací pro zobrazení na vašich nových hodinkách GOCLEVER CHRONOS ECO si jednoduše nastavíte jen několika kliknutími.

Ze svých hodinek budete také moci ovládat přehrávání hudby ze svého chytrého telefonu, což oceníte zejména při chůzi či sportování. Další ze skvělých funkcí je možnost ovládání fotoaparátu vašeho mobilního telefonu.

 

Osobní trenér na vašem zápěstí

Chytré hodinky GOCLEVER zajistí i funkci osobního trenéra. Vestavěný akcelerometr umožní tomuto zařízení poskytovat informace o vašich aktivitách (počítá zdolanou vzdálenost, kroky, spálené kalorie) a umí také monitorovat spánek. Důležité je i to, že GOCLEVER CHRONOS ECO jsou voděvzdorné až do 5 ATM (To znamená, že s nimi lze plavat, ale nejsou určeny k potápění). Dobíjení zajišťuje magnetické propojení, což umožnilo zmenšit velikost hodinek a snížit riziko poškození zdířky pro napájení.

Zařízení spolupracuje s chytrými telefony různých výrobců pod operačním systémem Android (4.4) a iOS (příslušná aplikace je na App Store od prosince). Komunikace probíhá prostřednictvím protokolu propojení Bluetooth  BT 4.0. Vestavěná baterie s kapacitou 110 mAh zajistí běžný provoz po dobu 3 týdnů, v režimu stand-by až 4 týdny.

Chytré hodinky GOCLEVER CHRONOS ECO jsou dodávány se standardní 2letou zárukou (včetně 12 měsíců servisní služby door-to-door). Netradičně jsou k dostání prioritně v síti Kaufland za zaváděcí cenu 1 499 Kč.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek