Čtvrtek , 30. 05. 2024

Ferdinand

Kancelář na cesty s Canon PIXMA TR150 a PIXMA TR150 s baterií

13. 03. 2020

13. 03. 2020

Společnost Canon Europe uvede na trh dvě výkonné, přenosné a odolné tiskárny Canon PIXMA TR150 a PIXMA TR150 s baterií, které se vedle mimořádně kvalitního tisku vyznačují jednoduchostí obsluhy. Oba kompaktní modely komunikují bezdrátově přes Wi-Fi v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz a lze je ovládat i z chytrého telefonu.

Tiskárna Canon PIXMA TR150 nabízí vysoký komfort ovládání a kvalitu tisku. Je vybavená monochromatickým displejem typu OLED o úhlopříčce 1,44 palce, napájí se a dobíjí přes USB a lze do ní nahrát vlastní předlohy dokumentů. Je to ideální pomocník pro firemní použití v terénu. Výkonnější baterie a vyšší počet vytištěných stran umožňují snadno dosáhnout profesionálních výsledků kdykoli a kdekoli.

Tiskárna Canon PIXMA TR150 s baterií je snadno přenosná a odolná a dává mobilním pracovníkům svobodu pracovat plnohodnotně i na cestách. U tohoto vynikajícího společníka pro práci mimo kancelář uživatelé nepochybně ocení rychlé a snadné dobíjení buď pomocí síťového adaptéru, nebo dodávaného kabelu typu USB-C připojeného do kompatibilní automobilové nabíječky, power banky nebo notebooku.

Uhlazené, avšak robustní provedení odolné proti poškrábání je praktické na cesty. Všechny konektory jsou umístěné na jedné straně kvůli jednoduššímu vedení kabelů a vestavěný úchyt pro fyzický zámek dává uživatelům možnost chránit zařízení proti nenechavcům na dočasném stanovišti.

TIP: další kancelářské potřeby můžete vybírat na webu jansen-display.cz

Model PIXMA TR150 staví na zkušenostech společnosti Canon s jednoduše ovladatelnými tiskárnami. Je vybavený monochromatickým displejem typu OLED s úhlopříčkou 1,44 palce a vysokým rozlišením, na němž se přehledně zobrazují informace o aktuální hladině inkoustů a stavu baterie (u modelu PIXMA TR150 s baterií). Unikátní funkcí této mobilní tiskárny je možnost uložit až pět vlastních předloh dokumentů, které lze vytisknout přímo z displeje. Uživatel tak může i bez počítače nebo chytrého zařízení tisknout důležité dokumenty rychlostí 5,5 strany za minutu barevně a 9 stran za minutu černobíle.

Rychlý a vysoce funkční model PIXMA TR150 s baterií se nabíjí rychleji oproti předchozímu modelu (2 hodiny a 20 minut při použití síťového adaptéru) a dokáže na jedno plné nabití vytisknout až 330 stran. Užívání tiskárny na cestách usnadňuje možnost jednoduchého odpojení baterie bez použití nářadí.

Uživatelé mohou tisknout bezdrátově pomocí aplikace Canon PRINT ze zařízení se systémem iOS nebo Android nebo prostřednictvím oblíbených cloudových služeb jako Google Drive nebo Evernote s propojením přes PIXMA Cloud Link5. Ti, kdo potřebují na cestách pořizovat fotokopie, mohou využít funkci Smartphone Copy k vyfotografování dokumentů a odeslání snímků přímo na tiskárnu. Uživatelé mohou také tisknout pomocí služby Mopria pro Android, AirPrint pro iOS nebo Windows 10 Mobile bez nutnosti stahovat další aplikace.

Uživatelé, kteří nemají k dispozici síťový směrovač, mohou jednoduše stiskem tlačítka Wireless Connect iniciovat přímé propojení tiskárny s chytrým zařízením. Tiskárna PIXMA TR150 komunikuje bezdrátově přes Wi-Fi v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz. Díky tomu může poskytovat stabilní a bezproblémový tisk.

Hybridní inkoustový systém umožňuje rychlý, vysoce kvalitní tisk textu a grafiky na cestách, včetně prezentací, schémat a grafů na poslední chvíli. Systém využívá pigmentovou černou náplň pro ostrý tisk textu a kombinovanou kazetu s fotoinkousty na vodní bázi (tzv. dye-based) čtyř barev (modrá, purpurová, žlutá a černá) pro tisk fotografií v živých barvách s životností v albu až 100 let. Dochází-li pigmentová černá náplň, je možné použít režim šetření černého inkoustu pro úspornější tisk, takže uživatel nikdy neztratí možnost tisknout a nebude tak velká spotřeba náplně do tiskárny.

Tiskárna dokáže tisknout bez okrajů ve formátu A4 a její zadní zásobník pojme 50 listů běžného kancelářského papíru. Je ideální například pro krátkodobá prodejní místa, kde je potřeba tisknout kvalitní obchodní materiály jedním stiskem tlačítka.

Tiskárny Canon PIXMA TR150 a PIXMA TR150 s baterií budou v prodeji od dubna 2020.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nepřehlédněte

První humanoidní robot s AI vyvinutý pro výuku v Indii přitahuje pozornost napříč platformami sociálních médií. Humanoidní žena v sárí zvaná „Iris“, vyvinutá firmou Makerlabs Edutech, začala učit v jižním státě Kerala. Iris je také součástí projektu Atal Tinkering Lab 2021 NITI Aayog (špičkový think tank indické vlády pro veřejnou politiku), jehož cílem je zvýšit mimoškolní aktivity ve škole.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek