Středa , 22. 05. 2024

Emil

LAMAX Sentinel2 si hudbu užijete celý den a kdekoliv

13. 11. 2019

13. 11. 2019

LAMAX Electronics (LAMAX), úspěšný výrobce audiovizuální techniky, přichází na trh s novým odolným reproduktorem LAMAX Sentinel2, se kterým si teď díky jeho pogumovanému tělu a voděodolnému zpracování můžete hudbu užít už opravdu kdekoliv, a to i ve stereofonním zvuku.

Reproduktor LAMAX Sentinel2 je celý pogumovaný, včetně tlačítek, a tak je dostatečně chráněn proti vodě, prachu i sněhu. Velikostně se novinka vejde akorát do ruky, a díky očku na karabinu podtrhující její „terénní“ povahu, si ho můžete zavěsit třeba na batoh i během náročné horské tůry.

Společně s reprákem dostanete k dispozici dvojici měničů s celkovým výkonem 20 W, což je na tak malé zařízení opravdu hodně. Díky podpoře funkce TWS (True Wireless Stereo) je navíc možné zkombinovat hned dva reproduktory Sentinel2 do stereo soundsystému. Reproduktor je vybaven hodně nadupanou baterií s kapacitou 3600 mAh a díky ní dokáže na jedno nabití hrát nepřetržitě až 24 hodin. To už je pořádná dávka hudby, se kterou vydržíš nejen párty s after-párty dohromady, ale klidně i celý víkend. Pak ji nabiješ na plno za tři hodiny a jedeme znovu.

Také možnosti konektivity jsou bohaté – uživatelé se dočkají podpory novějšího, stabilnějšího bezdrátového standardu Bluetooth 5.0, který je zároveň i úspornější a šetří baterii nejen samotného reproduktoru, ale i spárovaného zdrojového zařízení, tedy primárně smartphonu. Z dalších technologií je k dispozici klasický 3,5mm jack (AUX vstup) pro drátové připojení, případně prostor pro microSD karty. Nabíjení pak probíhá už pomocí konektoru USB typu C, u kterého nemusíte přemýšlet, kterou stranou ho do zdířky vložíte.

V případě voděodolnosti podporuje LAMAX Sentinel2 standard IP67, což znamená nejen ochranu proti prachu a stříkající vodě, ale i přežití repráku bez následků v případě, že vám zmokne nebo omylem spadne do vody. Díky pogumovanému tělu je schopen vydržet půl hodiny pod vodou v hloubce do jednoho metru. S rozměry 186 × 62 × 50 mm a hmotností 525 gramů je přenosný bezdrátový reproduktor LAMAX Sentinel2 skutečně kompaktní a univerzálně přenosný.

Na českém trhu ho zakoupíte za doporučenou maloobchodní cenu 1 990 Kč včetně DPH.

 
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek