Sobota , 15. 06. 2024

Vít

Lenovo představuje nový tablet MIIX 700

01. 02. 2016

01. 02. 2016

 Lenovo přináší na český trh nový tablet MIIX 700, který rozšiřuje rodinu tabletů Lenovo s operačním systémem Windows. Díky jedinečnému duálnímu pantu na zadní straně, inspirovanému řemínkem od hodinek, se uživatelům otevírají nové možnosti, jakým lze hrát hry, surfovat na internetu nebo pracovat. Tablet je vybaven lehkou klávesnicí, která zároveň slouží jako kryt displeje a umožní uživatelům jednoduše během okamžiku přeměnit tablet na plně funkční počítač.

Lenovo MIIX 700 na první pohled zaujme svým až 12palcovým Full HD+ (2160 x 1440) displejem, který poskytne uživatelům dostatek prostoru pro sledování filmů, hraní her a efektivní práci. Výkon pro všechny typy činností zajišťuje tabletu spojení nejnovějšího procesoru Intel Core m spolu s integrovanou grafickou kartou a operační pamětí s kapacitou 8 GB. Uživatelé na cestách nebo při dlouhých poradách ocení i velkou výdrž baterie, která dosahuje až 9 hodin při přehrávání lokálního videa.

Kromě jasného displeje podpoří zážitek z přehrávaných filmů také zabudované stereo reproduktory s certifikací Dolby Audio. Dostatek prostoru pro soubory, hry, filmy a jiná data zajišťuje tabletu MIIX 700 vnitřní SSD úložiště o kapacitě až 256 GB, které je možno dále rozšířit pomocí microSD karty. Díky kombinaci předinstalovaného operačního systému Windows 10 a volitelné 3D kameře Intel RealSense je ovládání tabletu mnohem intuitivnější. Pro snadnější ovládání tabletu je také dostupné pero Active Pen se třemi vyměnitelnými hroty, které dokáže rozlišit více než 2 000 úrovní tlaku a zajistí tak maximální přesnost při psaní rychlých poznámek i dlouhých textů.

Mimořádně rychlé internetové připojení WiFi 802.11 a/c doplní volitelná podpora vysokorychlostního připojení LTE (4G) při zapojení micro SIM karty. Lenovo MIIX 700 přináší také řadu konektorů, které umožní uživatelům produktivnější práci a možnost připojení dalších periferií.

Profesionály v kanceláři i na cestách potěší model MIIX 700 s konfigurací pro pracovní prostředí. Tablet je v této variantě vybaven operačním systémem Windows 10 Pro a svým uživatelům poskytne také vyšší úroveň zabezpečení díky samostatně fungujícímu TPM čipu pro šifrování.

Tablet je dodáván s odnímatelnou klávesnicí, díky které mohou uživatelé používat zařízení jako notebook i tablet. Duální pant na zadní straně tabletu umožňuje změnit nastavení úhlu obrazovky podobně jako na klasickém notebooku. Uživatelé tak mohou plynule přecházet mezi dvěma režimy použití a snadno si vybrat mezi přenositelností tabletu či produktivitou notebooku. Klávesnice zároveň slouží jako ochranný kryt, který při zavření ochrání tablet před poškozením nebo poškrábáním.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Opět se dostáváme k novince z dílen Umaxu (řečeno s nadhledem). Prostě tu máme nový cloudbook, který se pyšní 13,3palovým IPS displejem s plným HD rozlišením. V době masové propagace 4K u čehokoliv působí vlastně velmi adekvátně. Je na čase posunout rozlišení u levných notebooků kupředu, což VisionBook 13Wa dělá. Na takto levný stroj to není málo, dokáže vás motivovat ke koupi?

Nepřehlédněte

Co se týče výzkumu biologických zbraní, GPT-4 od OpenAI poskytl lidem pouze mírnou výhodu oproti běžnému internetu. Tvrdí to studie, kterou společnost sama provedla. Agentura Bloomberg uvedla, že výzkum provedl nový tým připravenosti v OpenAI, který byl spuštěn loni na podzim, aby vyhodnotil rizika a potenciální zneužití hraničních modelů AI společnosti.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek