Pátek , 22. 09. 2023

Darina

Minimalistická True Wireless sluchátka LAMAX Dots1

12. 12. 2018

12. 12. 2018

Společnost LAMAX Electronics (LAMAX), úspěšný výrobce audiovizuální elektroniky, uvádí na trh další novinku náležející do řady bezdrátové audio výbavy LAMAX. Tentokrát jde o True Wireless bezdrátová sluchátka Dots1, která přes svou kompaktní velikost nabízejí poctivý výkon při přehrávání.

Sluchátka LAMAX Dots1 přicházejí s minimalistickým designem a čistými, neokoukanými tvary, jakož i čistým a nezkresleným zvukovým výstupem, který uživatelům nabízí hutné basy i jasné zpracování vyšších tónů. Po stránce designu je třeba zdůraznit tóny tyrkysové barvy, která je pro značku typická. Součástí zařízení je i integrovaný mikrofon, díky kterému můžete snadno vyřizovat telefonní hovory ze spárovaného smartphonu. Tyto hovory přijmete pomocí jediného multifunkčního ovládacího tlačítka, takže svůj telefon ani nemusíte vytahovat z kapsy, batohu či kabelky.

Sluchátka mají stejně jako další produkty LAMAX Electronics univerzální využití, takže se neztratí při sportu či například ani v kanceláři. A ono „neztratí“ myslíme doslova, protože k nim dostanete krabičku na přenášení, která zabrání častému nešvaru bezdrátových špuntů. Jeden se často někam zakutálí, ale v tomto případě budete mít oba na jednom místě. O ztrátu sluchátek se nemusíte strachovat ani při sportu, kdy můžete využít jednu ze tří sad háčků pro připevnění k uším, která jsou součástí balení. A přímo v balení navíc naleznete i tři různé velikosti špuntů odpovídající přesně vašim potřebám.

Baterie s kapacitou 100 mAh na jedno nabití fungují až 6 hodin v režimu Mono, respektive 3 hodiny v režimu Stereo. Krabička „proti ztrátě“ navíc zároveň slouží i jako nabíjecí stanice s kapacitou baterie 520 mAh, díky které si špunty na cestách nabijete až pětkrát. Sluchátka LAMAX Dots1 se z „nuly na sto“ dostanou asi za dvě hodiny a v pohotovostním režimu vydrží 150 hodin. Samotné pouzdro pak dobijete skrze micro USB port.

Se zdrojovým zařízením se sluchátka LAMAX Dots1 spárují prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth 4.2, která má dosah až do 10 metrů. K párování navíc dochází ihned po zapnutí – nejprve se navzájem vyhledají oba špunty, které následně vyhledají telefon či jiné zařízení podporující Bluetooth.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Když jsme recenzovali LED lampu od Lamaxu dříve, musíme uznat, že jsme se nemohli zbavit dojmu, že zde převážila touha po designu nad funkčností. EasyLight1 je v tomto ohledu jiná, pracovní stůl osvítí perfektně a zvládne toho víc.

V oblasti digitálních A/V propojení dochází pořád k dramatickému vývoji. Objevují se nové standardy, typu DisplayPort, ale také dochází k vývoji těch dosavadních. DVI-I, DVI-D, HDMI verze 1.2 a 1.3, různá kabeláž a konektory. Pokusíme se v tom udělat trochu jasno v následujícím přehledu.

Nepřehlédněte

Mám foťák a k němu popruh na krk (rameno). Ten popruh se přidělává na pevno běžně přímo do oček na přístroji. Potom na něm často překáží a my se s ním různě potýkáme, abychom jej dali tak, aby nepřekážel. Zkusme s tím něco udělat...

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek