Úterý , 24. 12. 2024

Adam a Eva

Odolný telefon Sencor P430

04. 06. 2014

04. 06. 2014

Patříte mezi lidi, kterým pořád něco padá? Vydrží vám mobil vcelku do prvního výletu do přírody? Pak je možná nasnadě zauvažovat nad odolnější variantou mobilního telefonu. S jednou takovou novinkou přichází Sencor. Element P430 vás mile překvapí. Můžete se těsit na recenzi.

Předností dotykového mobilního telefonu Sencor je krycí sklo Gorilla Glass, které zajišťuje odolnost a nerozbitnost. Mobilní telefon se pyšní stupněm krytí IP67. Tento stupeň ochrany mobilního telefonu komplexně zabraňuje průniku prachu a zároveň vniknutí vody pod hladinou po dobu 30 minut.

Smartphone je vybaven LCD displejem o velikosti 4,3 palce s rozlišením QHD 540 × 960 (16,7 mil. barev). Novinka od Sencor disponuje čtyřjadrovým procesorem ARM Cortex A7, jehož frekvence činí 1,2 GHz a grafickým procesorem PowerVR SGX 544MP2. Zachytit veškeré zážitky okolo sebe Vám zajišťuje 8.0 MPx fotoaparát, který je navíc ještě doplněn o přední kameru.

Operační paměť činí 1 GB a interní paměť 4 GB s možnost navýšení pomocí Micro SDHC slotu (až do velikosti 32 GB). Předností tohoto mobilního telefonu je Dual SIM technologie, která udrží dvě SIM karty současně v aktivním stavu. Samotná baterie vydrží až 360 hodin v režimu Standby. Mobilní telefon má napojení na mobilní datové sítě GSM/GPRS/EDGE 850/1800/1900MHz. Telefon Sencor P430 má v sobě zabudované WiFi, Bluetooth 2.1, GPS/A-GPS, FM Radio, Micro USB 2.0 a E-compas.

Technické specifikace:

  • Android 4.2 Jelly Bean
  • Baterie: 2800mAh Li-Poly (360 hodin v režimu Standby)
  • Napájení: 5V 500mAh
  • Rozměry: 145,5 × 73 × 20,8 mm
  • Váha: 256g (včetně baterie)
  • Příslušentsví: Nabíječka, USB kabel, Sluchátka, návod

Maloobchodní cena mobilního telefonu Sencor P430 je 6.799,- Kč včetně DPH.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Není to klasická recenze, ale takové dosti drzé srovnání. Vychvalovaných česko-italských Xavian Joy a čínsko-britských Wharfedale Diamond. Rozdíl v ceně je přitom více, než dvojnásobný. A není to odlišnost jediná. Ale co ten hlavní rozdíl? Totiž zvuk?
Wikipedia spustila tmavý režim pro svůj web pro stolní počítače. Tmavý režim byl již k dispozici v mobilních aplikacích, ale dosud chyběl na webu pro počítače. Pokud vás večer z bílého pozadí pálí oči, může to být pro vás příjemná změna.
VisionBooků začíná být na trhu podobně jako modelů BMW řady 3, v oněch přídomcích by se jeden pomalu ztratil. Vězte tedy, že 14Wa se objevila vcelku nedávno, s původní 14Wi nemá pranic společného, u Umax nahradil cloudbookem 14Wi-S. Námi testovaný notebook (ano, notebook) má jiný procesor, více RAM a v neposlední řadě místo na pevný disk (zároveň 32 GB eMMC) a RJ45. Mohli bychom říci, že tak tvoří mezičlánek mezi cloubookem a notebookem. Pojďme zjistit čemu se blíží víc?
Notebook Umax 13Wa Plus se musel spojit s Celeronem „Apollo Lake“, protože novější Gemini prý u Intelu není k mání. To nevadí. Za velmi sympatickou cenu, která vykazuje navíc tendence klesat, dostanete slušné 4 GB RAM, hlavně slot pro SATA SSD disk a Full HD displej s maticí IPS. Pokud by vám to nestačilo, nálepka Intel Celeron inside jistě misky vah převáží ve svůj prospěch. Neberte to. :o)

Mám foťák a k němu popruh na krk (rameno). Ten popruh se přidělává na pevno běžně přímo do oček na přístroji. Potom na něm často překáží a my se s ním různě potýkáme, abychom jej dali tak, aby nepřekážel. Zkusme s tím něco udělat...

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek