Pátek , 12. 07. 2024

Bořek

TZ: Canon představil dva digitální kompakty s novým obrazovým procesorem DIGIC 5

20. 09. 2011

20. 09. 2011

Společnost Canon představila dva digitální kompaktní fotoaparáty, které obsahují nový obrazový procesor DIGIC 5.

 

Canon PowerShot S100 ocení zejména fotografové, kteří hledají profesionální kompaktní digitální fotoaparát s ručním ovládáním, jaké dříve nabízely pouze digitální zrcadlovky. PowerShot S100 je doposud nejvyspělejší model řady PowerShot S a překonává vysoký standard předchozích modelů. Základem je nový objektiv Canon se světelností f/2.0 a vylepšený Canon HS System, který kombinuje vysoce citlivý snímač s nejmodernější technologií zpracování obrazu – procesorem DIGIC 5.

 

Společnost Canon představila PowerShot SX40 HS, nejnovější přírůstek do řady výkonných kompaktních fotoaparátů s ultrazoomem. PowerShot SX40 HS má 35x širokoúhlý ultrazoom, plně manuální ovládání a umožňuje natáčet videa ve Full HD. Novinka je ideální především pro fotografy, kteří touží po podobných funkcích a ovládání jako u digitálních zrcadlovek a velkém ohniskovém rozsahu v kompaktním těle.

 

Obrazový procesor DIGIC 5 posouvá kvalitu obrazu na novou úroveň. Analyzuje čtyřikrát více obrazových informací pro vytvoření každého obrazového bodu a zaznamenává více detailů a barev ze scény než kdykoliv předtím. Rychlost zpracování je v porovnání s předchozím procesorem šestkrát větší. Efektivně řídí nárůst informací ve scéně a současně snižuje výskyt šumu až o 75 %.

 

Všechny materiály a fotografie k produktům z podzimní kolekce najdete na adrese: http://ecanon.cz/akce/autumn-collection-2011/press-kit/

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Po testech sluchátek Elite a Blaze, které se ukázaly jako velmi kvalitní produkty od firmy Lamax, jsem se dostal i k „peckám“, a to taktéž bezdrátovým. Jedná se konkrétně o model Tips1, který je v nabídce špuntů od Lamaxu cenově nejdostupnější (790 Kč). Lamax vyrábí další dva modely – Pax1 (990 Kč) a Dots1 (1 690 Kč).

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek