Pondělí , 26. 02. 2024

Dorota

TZ: Canon představil dva digitální kompakty s novým obrazovým procesorem DIGIC 5

20. 09. 2011

20. 09. 2011

Společnost Canon představila dva digitální kompaktní fotoaparáty, které obsahují nový obrazový procesor DIGIC 5.

 

Canon PowerShot S100 ocení zejména fotografové, kteří hledají profesionální kompaktní digitální fotoaparát s ručním ovládáním, jaké dříve nabízely pouze digitální zrcadlovky. PowerShot S100 je doposud nejvyspělejší model řady PowerShot S a překonává vysoký standard předchozích modelů. Základem je nový objektiv Canon se světelností f/2.0 a vylepšený Canon HS System, který kombinuje vysoce citlivý snímač s nejmodernější technologií zpracování obrazu – procesorem DIGIC 5.

 

Společnost Canon představila PowerShot SX40 HS, nejnovější přírůstek do řady výkonných kompaktních fotoaparátů s ultrazoomem. PowerShot SX40 HS má 35x širokoúhlý ultrazoom, plně manuální ovládání a umožňuje natáčet videa ve Full HD. Novinka je ideální především pro fotografy, kteří touží po podobných funkcích a ovládání jako u digitálních zrcadlovek a velkém ohniskovém rozsahu v kompaktním těle.

 

Obrazový procesor DIGIC 5 posouvá kvalitu obrazu na novou úroveň. Analyzuje čtyřikrát více obrazových informací pro vytvoření každého obrazového bodu a zaznamenává více detailů a barev ze scény než kdykoliv předtím. Rychlost zpracování je v porovnání s předchozím procesorem šestkrát větší. Efektivně řídí nárůst informací ve scéně a současně snižuje výskyt šumu až o 75 %.

 

Všechny materiály a fotografie k produktům z podzimní kolekce najdete na adrese: http://ecanon.cz/akce/autumn-collection-2011/press-kit/

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Niceboy RAZE 2 twins se nebojí originality a inovativního přístupu. Navíc opět nabízí ochranu proti vodě IPx7. RAZE 2 twins tvoří dva menší reproduktory s možností pevného fyzického spojení a ještě překrytí ochrannou gumou, která dodá potřebný styl a základní odolnost při pádu. Každý nabízí výkon 12 W, propojeny jsou navzájem technologií True Wireless a k počítači či mobilu se připojí prostřednictvím Bluetooth 4.2.
Oblékněte své vánoční dárky do technologického šarmu! Naše recenze a doporučení pro letošní vánoční sezónu vám přináší špičkové tipy na technologické dárky, které rozjásají oči všech milovníků inovací. Od chytrých zařízení až po high-tech zážitky – darujte svým blízkým něco výjimečného, co nejen potěší, ale také jim přinese radost a moderní pohled na svět v jednom.

Nepřehlédněte

Vyznávám klasická řešení bez zbytečného pozlátka. Původně jsem chtěl otestovat levná klasická drátová sluchátka HIVE W1, protože, proč zbytečně platit za baterii a další věci, když mi stačí kabel? Chvíli jsem se proto “cukal”, když mi nabídli HIVE XL. Nakonec jsem podlehl moderně a svolil k testu...

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek