Středa , 22. 01. 2025

Slavomír

XPG uvádí DDR4 RGB modul SPECTRIX D50

19. 04. 2020

19. 04. 2020

Společnost ADATA oznamuje uvedení nového DDR4 RGB modulu XPG SPECTRIX D50. Dosahuje frekvencí až 4 800Mhz a kapacity až 32 GB a nabízí elegantní geometrický design. XPG SPECTRIX D50 je díky svému výkonu zacílen na hráče, fanoušky přetaktování a krásného designu.

Díky využití pouze nejkvalitnějších paměťových modulů a čipů je XPG D50 stabilní i při frekvenci až 4800MHz. Samozřejmě podporuje platformy Intel i AMD. Pro co nejlepší výsledky je modul vybaven chladičem s tloušťkou téměř 2mm pro zvýšenou odolnost. D50 také podporuje Intel XMP 2.0 pro bezstarostné přetaktování bez nutnosti nastavování v BIOSu.

XPG D50 nabízí čistý a elegantní design s jednoduchými geometrickými liniemi a trojúhelníkovými panely dokonale ladí. S aplikací XPG RGB Sync nebo RGB softwarem od výrobce základní desky lze přepínat mezi třemi režimy – statický, dýchání a kometa. Kromě těchto lze zvolit i mód Hudba, který se přizpůsobuje hudbě.

Dostupnost: 4 800MHz, 4 600MHz a 32 GB moduly budou k dispozici během května, všechny ostatní během dubna 2020.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Celosvětový výpadek počítačů s Windows byl způsoben požadavky Evropské komise, říká Microsoft, a měli bychom si na to zvyknout. Výpadek, který zavíral letiště, nemocnice a televizní stanice, byl ve skutečnosti způsoben jedinou aktualizací systému Windows. Bezpečnostní firma CrowdStrike vydala chybnou aktualizaci, která, jak připouští, způsobila problém.
Naos znamená posvátnou schránu pro sochy bohů. Co tím chce asi Lamax říci? Má přidomek evokovat nečekané schopnosti novinky? Modelové číslo X7.1 naopak naznačuje dílčí evoluci předchozí X7 Mira. Jak zní tedy odpověď? Nepůjde jen o evoluci, zjistíte záhy, protože přibylo nejen funkcí, ale též vybavení včetně dálkového ovladače a mnoho dalšího. Čekejme více, než byste tipovali, není to jen o dálkovém ovladači.
Každému z nás se jistě stalo, že jsme omylem smazali soubor, zavadili o Delete, anebo se k němu chtěli později vrátit. První možností je Koš ve Windows již od pradávna. Co dělat, když jste jej vysypali (často automaticky), anebo jste tak učinili např. na paměťové kartě či flash disku, kde koš není nastaven? Zde přichází ke slovu různé utility, které data dokáží „vytáhnou ze záhrobí“. Jako dnes testovaný program EaseUS Data Recovery Wizard.
Vláda v roce 2020 schválila zavedení DPH na malé zásilky ze zemí mimo Evropskou unii. Dosud byly balíčky v hodnotě do 22 eur od daně osvobozeny. Novela zákona tak zavádí do české legislativy předpis EU, který tuto výhodu od roku 2021 ukončuje. Stát si od opatření slibuje větší výběr daní a spravedlivější tržní prostředí. Odborníci očekávají zdražení zboží a snahy o obcházení nových pravidel.
Znáte cloudové úložiště? To je to magické místo, kde mizí vaše data, aby se znovu objevila kdekoli na světě, kdykoli si vzpomenete. Ale jak bezpečné toto místo je? A může váš cloudový účet někdo vykrást, nebo jsou vaše data chráněná lépe než Fort Knox? A co vlastně znamená end-to-end a zero-knowledge šifrování nebo dvoufaktorová autentizace? Připravte se na informativní jízdu světem cloudové bezpečnosti, kde zjistíte, zda jsou vaše online data skutečně v bezpečí.   

Nepřehlédněte

VisionBooků začíná být na trhu podobně jako modelů BMW řady 3, v oněch přídomcích by se jeden pomalu ztratil. Vězte tedy, že 14Wa se objevila vcelku nedávno, s původní 14Wi nemá pranic společného, u Umax nahradil cloudbookem 14Wi-S. Námi testovaný notebook (ano, notebook) má jiný procesor, více RAM a v neposlední řadě místo na pevný disk (zároveň 32 GB eMMC) a RJ45. Mohli bychom říci, že tak tvoří mezičlánek mezi cloubookem a notebookem. Pojďme zjistit čemu se blíží víc?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek