Neděle , 25. 02. 2024

Matěj

Velikonoční soutěž s MSI o ceny – známe vítěze!

02. 04. 2015

02. 04. 2015

Aktualizováno: Krásné Velikonoce, vážení čtenáři, ve spolupráci se společností MSI Czech jsme pro vás připravili další soutěž o hodnotné ceny. Budete muset odpovědět zase na několik otázek.

Vše se bude týkat nedávno testované herní sestavy notebooku MSI GS30 2M Shadow s herním dockem.

TIP: Recenze MSI GS30 2M Shadow – rychlík s batohem, Novinkové notebooky MSI pro letošek

Ptáme se:

  • Jaké všechny funkce nabízí „Gaming Dock“?
  • Jaká „externí“ grafická karta je přesně v doku použita?
  • Jaké SSD disky slouží uvnitř, s jakou nejvyšší dosaženou rychlost čtení?
  • Jaká je spotřeba použitého procesoru?
  • Jaký je výkon GS30 v testu Ice Storm?
  • Spolu s jakým notebookem byla GS30 představena v Brně?

 

Oč se hraje?

  • batoh na notebook MSI
  • herní myš Kinzu V2 – MSI Edition
  • podložka pod myš MIDA spolu se složkami na dokumenty
  • dvě trička MSI s límečkem

Odpovědi posílejte jako vždy na email: Igor.viduna(zavináč)digilidi.cz, výherce budeme kontaktovat.

Uzávěrka soutěže proběhne přesně za tři týdny 23.4. ve 12:00.

 

Vítězové jsou a my gratulujeme:

Rudolf B. – …@tiscali.cz – batoh
Lukáš C. – …@gmail.com – myš
Oleksii M. – …@mail.ru – podložka pod myš
Roman E. – …@seznam.cz – tričko
Radim N. – …@centrum.cz – tričko

 

Za ceny děkujeme Richardu Slámovi a společnosti

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Je tomu několik let, co jsem si kupoval auto a napadlo mě, jak by mělo být možnostech dnešních technologií jednoduché vlastnit věcičku, která by mi auto lokalizovala a dala vědět, kde se zrovna nachází. Profesionální monitorovací systémy byly nad moje (a obecně hodně předražené) možnosti. A nyní přichází Lamax s touto myšlenkou. Uchopili tento nápad za správný konec? Co vše vlastně za své peníze dostaneme?
Notebook HP nám do redakce zavítal po dlouhé době, což kvitujeme s radostí. Nečekejte herní stroj, takové nás nezajímají, spíše oceňujeme něco univerzálnějšího jako testovaný model. Vůbec ale netvrdíme, že půjde o slaboučkého rachitika. Kupujete řádně vybavený stroj pro plnohodnotné domácí použití.
Sluchátka Niceboy nejsou pro naše čtenáře žádnou novinkou, za poslední dobu jsme se mohli seznámit s HIVE podsie či HIVE bones. Dnes recenzovaným sluchátkům se nevíce blíží HIVE XL. HIVE 2 joy vás nebudou stát tolik peněz, jsou horší nebo nikoliv?
Hledáte videokameru téměř bez kompromisů a jste ochotni za ni zaplatit vyšší částku, pak zbystřete, protože společnost Canon dodala již na podzim roku 2017 trh model Legria GX10. Konstruktérům se vše povedlo implementovat do stále ještě poměrně kompaktního těla, které padne do ruky přímo dokonale a vy s ním ihned po prvním uchopení jakoby srostete v jeden celek.
Opět se dostáváme k novince z dílen Umaxu (řečeno s nadhledem). Prostě tu máme nový cloudbook, který se pyšní 13,3palovým IPS displejem s plným HD rozlišením. V době masové propagace 4K u čehokoliv působí vlastně velmi adekvátně. Je na čase posunout rozlišení u levných notebooků kupředu, což VisionBook 13Wa dělá. Na takto levný stroj to není málo, dokáže vás motivovat ke koupi?
Přinášíme unboxing video sluchátek Niceboy HIVE Pins, která již mají noevé logo a také nabízí Bluetooth 5.0 pro zaručený kvalitní přenos zvuku. Krytí IPx4 sluchátkům zaručuje bezpečné používání v dešti a díky třem velikostem nástavců padnou do každého ucha. A hlavní má být nárůst výdrže oproti pědchůdcům při dobrém poměru cena/výkon.

Nepřehlédněte

Sluchátka Niceboy HIVE podsie, jsou stylová True Wireless sluchátka s MaxxBass technologií.Nemají kabel, jednotlivé špunty jsou od sebe odděleny a lze je použít i samostatně. Příslušenství sluchátek tvoří praktický box, ve kterém jsou uložena a zároveň dobíjena.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek