Sobota , 22. 11. 2025

Albert

Jak stavět mosty – zdarma v PDF

26. 12. 2013

26. 12. 2013

Po předchozí příručce Vám dnes nabídneme ještě jedno zajímavé čtení s tématikou počítačů a orientace v nich.

„Metodika zaměřená na rozvíjení informační a počítačové gramotnosti je primárně určená pracovníkům v zařízeních pro děti a mládež, které poskytují nízkoprahové služby. Kromě nízkoprahových zařízení se však mohou inspirovat např. vedoucí počítačových kroužků v centrech volného času či lektoři informačního vzdělávání v knihovnách. V neposlední řadě může metodika posloužit jako zdroj zajímavých a uživatelsky jednoduchých tipů na počítačové programy nebo nástroje internetu.“

Kompletní publikaci si můžete stáhnout na webu Podaných rukou.

Zdroj: Podané ruce

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Druhá, resp. třetí, herní sluchátka od polské značky Genesis, udělají pod stromečkem radost. Už jenom ta velikost krabice… Dítě pak místo bot vybalí sluchátka a to jej jistě potěší. Znalci komedie Pelíšky si jistě vzpomenou na obdobnou scénu. Nicméně nic zde není samoúčelné, krabice skrývá haldu příslušenství a Neon 750 působí opravdu monstrózním dojmem.
V brněnském sídle společnosti Zoner se v pondělí 4. 9. 2017 uskutečnila tisková konference, která představila poslední aktualizace ZPS X a byla i oslavou prvního roku prodeje programu formou předplatného. Nejvýznamnější novinky uvádíme v článku.
Lamax před Vánoci chrlil jednu novinku za druhou, podobně jako konkurence. Nabídka se potěšitelně rozrostla o další a další zařízení, zejména v oblasti těch "chytrých". Lamax startoval na trhu s akčními kamerami, přidal reproduktory a sluchátka. Ty mám od nich dosud nejraději. Posledním kouskem, který jsem mohl vyzkoušet, je model Street2, jenž se s pořizovací cenou 890 Kč řadí mezi dostupnější bezdrátové reproduktory. Na cenové akce si zatím musíme počkat.
Tento reproduktor není našim čtenářům cizí, jde o novinku, ale nedávno jsme vám ho ukázali v krátkém videu. Tvarem i názvem napovídá, že chce převzít roli nástupce prvního RAZE se ctí. Proto nabízí vyšší výkon 20 W bez poklesu výdrže baterií. Jsou si velmi podobné a při tom nový model působí dospěleji.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek