Sobota , 09. 12. 2023

Vratislav

Microsoft OneNote 2013 nyní zdarma

20. 03. 2014

20. 03. 2014

Tento nástroj na poznámky je součástí kancelářského balíku Microsoft Office již 10 let. Microsoft se nyní rozhodl nabídnout jej zájemcům zdarma na více platformách. Musíte mít ale u něj účet.

„Aplikace OneNote pro správu poznámek, nápadů a plánů nám každý den pomáhá s našimi úkoly a projekty v práci i doma. Uvedením bezplatné verze a rozšířením pro počítače Mac je OneNote poznámkovým blokem dostupným opravdu pro každého, ať už pracuje s PC, tabletem nebo chytrým telefonem. Zajímavá funkční vylepšení a otevření API pro vývojáře přináší další možnosti využívání aplikace OneNote i současným uživatelům,“ říká Martin Hruška, manažer divize Microsoft Office v České republice.

TIP: Vánoce přicházejí, Microsoft naděluje

Stahovat můžete ze stránek www.onenote.com. Pro plnou, resp. jakoukoliv, funkčnost aplikace musíte mít ale účet u Microsoftu, bez přihlášení aplikaci nespustíte.

Zdroj: Tisková zpráva

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Na sportování jsem příliš líný, uznávám bez mučení. O to víc mě zaskočil šéfredaktor, když mi nabídl k otestování chytrý náramek X-Fitpolo od firmy Niceboy. Byl jsem zvědavý, zda mě monitoring mého těla přinutí se sebou něco dělat.
Jedním z dalších Umaxů, které plánujeme otestovat, bude v dubnu nebo květnu 10palcový tablet s pouzdrem v klasickém stylu. Kromě tohoto skoro kapesního počítače plánujeme i test většího brášky Umax 11Wa, dále zabrousíme opět mezi reproduktory s Niceboy Raze, něco také natočíme nejen v akci s Niceboy Vega 5 Fun, ale také v automobilu s Rollei CarDVR-318.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek