Neděle , 04. 06. 2023

Dalibor

Až 500 GB na SSD se Samsungem EVO 750

27. 05. 2016

27. 05. 2016

Společnost Samsung představila nový model SSD 750 s kapacitou až  500 GB, slibující i dostatečně rychlý přenos dat.

TIP: Největší SSD má (zatím) 3 TB

Nový disk je dle tiskové zprávy napěchován technologiemi, které většině uživatelů nic neřeknou, nabízí vedle kapacit 120, 250 a nově 500 GB také teoretické rychlosti až 540 MB/s s technologií TurboWrite. Nechybí ani 256bitové hardwarové šifrování AES. Záruku výrobce poskytuje 3letou nebo do zapsání 100 TB (TBW). Na trhu se objeví již v červnu s cenou největší verze 149,99 USD (asi 3 600 Kč).

Zdroj: TechPowerUp

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

Vyznávám klasická řešení bez zbytečného pozlátka. Původně jsem chtěl otestovat levná klasická drátová sluchátka HIVE W1, protože, proč zbytečně platit za baterii a další věci, když mi stačí kabel? Chvíli jsem se proto “cukal”, když mi nabídli HIVE XL. Nakonec jsem podlehl moderně a svolil k testu...
Recenzi akční kamery Rollei 420 jsme vám nabídli před rokem, od té doby se stále chytáme na novější a „nadupanější“ model 430, který odlišuje hlavně displej na čelní straně a schopnost natáčet 4K při 30 FPS. V době představení jistě špička, jak si povede kamera v době, kdy se nachází prakticky na konci životního cyklu?
Niceboy nás zahrnul novinkami na léto, které jistě byly možnými kandidáty na dárky za vysvědčení. Do této doby byla řada RAZE hlavně odolnými reproduktory bez dalšího pozlátka (levný RAZE mini nepočítejme) v podobě rádia apod. Právě ego to mění a přináší věci, které z něj činí plnohodnotný přehrávač hudby.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek