Čtvrtek , 28. 11. 2024

René

Kam kráčejí chytré hodinky?

Taky se vám zdá, že se vývoj u chytrých hodinek zastavil? Nebo je to jen můj dojem?

16. 10. 2016

Gyd

16. 10. 2016

Taky se vám zdá, že se vývoj u chytrých hodinek zastavil? Nebo je to jen můj dojem?

Když chytré hodiny jako nový hardware vstupovaly na trh, výrobci se mohli přetrhnout, kdo z nich naskočí na tuto perspektivně vypadající vlnu dříve. Z těch velkých nechyběl snad žádný. A dnes?

Samsung si vlastním tempem hrne hodinky i fitness náramky, vyřadil Android a frčí na Tizenu. Ostatní spí a smutně koukají na svoje modely z první či druhé vlny, nebo na Apple, kterému zákazníci koupí vše.

Sám tak trošku patřím mezi ty, kvůli kterým se věc dopředu nehýbe. Jsem cílová skupina a hodinky jsem si nekoupil. Prostě jsem po pečlivém zvažování nenašel nic, co by mě zásadně zlákalo.

Co se mi líbílo? Navigace na ruce ve městě je super, ale zas tak moc nejezdím. Check-iny na Swarmu byly na hodinkách boží, o tom žádná. Náhledy SMS a e-mailů za volantem se hodí. Ale bez toho všeho se obejdu. Tak nevím, co na mě budou muset výrobci vymyslet.

Jak to máte vy?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

První humanoidní robot s AI vyvinutý pro výuku v Indii přitahuje pozornost napříč platformami sociálních médií. Humanoidní žena v sárí zvaná „Iris“, vyvinutá firmou Makerlabs Edutech, začala učit v jižním státě Kerala. Iris je také součástí projektu Atal Tinkering Lab 2021 NITI Aayog (špičkový think tank indické vlády pro veřejnou politiku), jehož cílem je zvýšit mimoškolní aktivity ve škole.
Wikipedia spustila tmavý režim pro svůj web pro stolní počítače. Tmavý režim byl již k dispozici v mobilních aplikacích, ale dosud chyběl na webu pro počítače. Pokud vás večer z bílého pozadí pálí oči, může to být pro vás příjemná změna.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek