Středa , 22. 05. 2024

Emil

ChatGPT Plus má nyní lepší paměť

21. 05. 2024

21. 05. 2024

Pokud máte placenou verzi ChatGPT, je to pravděpodobně nejspolehlivější generativní chatbot s umělou inteligencí. GPT-4 je stále robustní, s předem vyškolenými doplňky vám pomohou vyladit vaše zkušenosti a OpenAI jej neustále vylepšuje. Tento nejnovější přírůstek může být jedním z nejužitečnějších k dnešnímu dni, zvláště pokud máte tendenci často opakovat věci během několika konverzací.

Cílem je ulehčit uživatelům práci

ChatGPT Plus nyní zavedl novou funkci “Paměť”, poté, co byl dříve zaveden pro omezený počet uživatelů ChatGPT jako test. Je to trvalá paměťová banka, která ChatGPT umožní dozvědět se o sobě konkrétní fakta a znovu je použít v různých konverzacích. Myšlenka je taková, že pokud chcete, aby si ChatGPT pamatoval věci o vás, můžete to jednoduše napsat do chatbota. Kdykoli je to vhodné, AI bude odkazovat na tuto paměťovou banku a použije data, která se o vás dozvěděla, také v jiných konverzacích. Příklad zobrazený OpenAI je o tom, že uživatel řekl chatbotovi o svých mazlíčcích – ChatGPT to uložil do paměťové banky a v samostatné konverzaci použil tyto podrobnosti, když jej uživatel požádal o vygenerování „obrázků svých mazlíčků“.

Dříve jediný způsob, jak přimět ChatGPT, aby odkazoval na něco, co jste mu dříve řekli, bylo vytvořit nový dotaz v rámci stejného chatu. Můžete zkontrolovat, co máte v paměti ChatGPT, zaškrtnutím sekce „Správa vzpomínek“ v rozevíracím seznamu v rozhraní chatu, a pokud chcete, můžete některé věci odstranit nebo je úplně vymazat, kdykoli budete chtít. Funkci lze také zcela vypnout v Nastavení.

K TÉMATU  Kameru nebo fotoaparát? Předmluva k testu Sony DSC-RX10 Mark III

Je třeba poznamenat, že tato funkce zatím není dostupná v Evropě a Jižní Koreji (možná z důvodu ochrany soukromí) a není jasné, zda bude spuštěna později. V opačném případě bude k dispozici všem uživatelům ChatGPT Plus, takže pokud jste přihlášeni k odběru prémiové úrovně chatbota, nezapomeňte se na to podívat a vyzkoušet. OpenAI říká, že brzy přijde pro uživatele Team a Enterprise a také pro GPT.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Na trhu s příslušenstvím pro videokamery a fotoaparáty Sony, se objevil kabelový ovladač od čínské firmy JJC, která má ve svém portfoliu velké množství příslušenství v oboru pořizování záběrů, ať již statických či pohyblivých.

Aktualizováno o fotky dodaného štítu! Nedostatek ochranných pomůcek se stal v boji s nákazou Covidem-19 celosvětovým  problémem. Jejich absence přímo ohrožuje ty, kteří za nás bojují v první linii. Zdravotníci, policisté, hasiči a mnoho dalších, kteří přicházejí do styku s nákazou každý den, nemají dostatek vybavení, které by je dokázalo ochránit. To jsme se rozhodli změnit.
Budoucnost technologií přináší nekonečné možnosti a inovace, a rok 2024 slibuje být naplněný revolučními změnami. V našem článku se podíváme na Top 10 trendů, které budou formovat technologickou krajinu. Od umělé inteligence až po pokročilé ekologické technologie – představíme vám klíčové směry, které definují budoucnost a ovlivní způsob, jakým interagujeme s technologiemi ve světě, který se neustále vyvíjí
Po odolném reproduktoru, který jsem pořádně potrápil, si dnes představíme další kousek, který sice autem přejíždět nehodláme, ale pod vodu se koukne – nabízí krytí IPx7. Zaujmout chce jinými zbraněmi – kvalitním prostorovým zvukem, dobrými basy, výkonem 12 W a výdrží akumulátoru přes 7 hodin.

Nepřehlédněte

Testovanou kameru nekoupíte s hromadou více či méně zbytečného příslušenství, to si musíte dokoupit později. Dostáváte pouze kameru s USB kabelem a akumulátorem, což nebývá v tomto segmentu časté. Pro někoho klad, jinému to vadit může. Je Mi Action Camera 4K čistokrevným lovcem adrenalinu či spíše zmenšeným digitálním fotoaparátem pro náročnějšího uživatele?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek