Sobota , 13. 04. 2024

Aleš

Co s nepotřebným mSATA SSD diskem?

25. 04. 2014

25. 04. 2014

Zbyl vám mSATA disk po upgradu vašeho ultrabooku, anebo jen chcete maličký a výkonný přenosný disk? VisionTek má pro vás řešení…

TIP: USB 3.1 bude mít nový konektor

Je jím externí box mSATA mini Enclosure o velikosti vizitky. Samotné pouzdro je hliníkové a k vašemu počítači lze připojit prostřednictvím sběrnice USB 3.0 (kompatibilní i s USB 2.0). Stejně jako u běžných externích 2,5palcových disků nepotřebujete jiné napájení, proud s USB plně dostačuje. Cena byla stanovena na 29,99 USD (asi 569 Kč). Jak prosté.

Zdroj: TechPowerUp

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Tato věc patří do trochu jiného soudku, než běžně testujeme. Značka TrueLife patří do portfolia české společnosti elem6, které čítá také značku Lamax. Zaměřuje se na elektroniku určenou k péči o zdraví či tělo jako elektrické kartáčky, chytré váhy či teploměry, tlakoměry. S jednou takovou novinkou vás zkusíme v rychlosti seznámit.
Recenzi akční kamery Rollei 420 jsme vám nabídli před rokem, od té doby se stále chytáme na novější a „nadupanější“ model 430, který odlišuje hlavně displej na čelní straně a schopnost natáčet 4K při 30 FPS. V době představení jistě špička, jak si povede kamera v době, kdy se nachází prakticky na konci životního cyklu?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek