Středa , 20. 11. 2024

Alžběta

HiFiShark – Cenový radar pro každého audio a video nadšence

20. 02. 2020

Asi každý audio-video nadšenec občas kupuje nebo prodává nějaké zboží. A často to není zboží nové, ale bazarové. Hifishark.com je geniální webová aplikace, která vám ukáže, kde nejlépe nakoupit nebo jakou má zhruba cenu to, co chcete prodat. Doporučujeme! 

Pro nákup nových „milášků“ tu máme Heuréku. Ta nám jasně ukáže, kde koupit nejlevněji případně nám představu o vhodnosti prodejce doplní o hodnocení ostatních kupujících. Ale co když chcete koupit kousek z druhé ruky? Anebo chcete prodat svou část sestavy a potřebujete vědět, jaké ceny na trhu panují?

Jednoduchou odpovědí je Hifishark.com. Přejdete na web a do vyhledávacího pole zadáte, co vás zajímá. Následně si prohlížíte výsledky aktuálních (For Sale) bazarových nebo aukčních nabídek. V záložce „Sold/Expired“ pak vidíte nabídky, které vypršely nebo u kterých došlo k prodeji.

ukázka hledání na hifishark.com

Dále můžete samozřejmě výsledky hledání řadit například podle ceny. Nad výsledky je k dispozici také lišta s filtry, kde si můžete výsledky dále zúžit. Například jen pro Českou republiku, Evropu, konkrétní inzertní server… Filtr „Prices“ vám umožní nastavit si cenové rozpětí a „Prices in“ vám umožní zvolit, v jaké měně výsledky budou. „Original currency“ znamená, že vidíme cenu v měně, kterou prodejce požaduje.

Můžete si také vytvořit na webu účet a nechat si zasílat e-mailem upozornění na nově vystavené produkty, které chcete sledovat.

I když HifiShark umí sledovat i české bazarové a aukční servery, nebojte se sledovat i situaci v zahraničí. Lze tam narazit na opravdu zajímavé nabídky. Nakupování v zahraničí se nemusíte bát, psali jsme o tom v článcích: Nákup v zahraničí: Virtuální adresa v USA, Anglii či jinde a také nebo v návodu Jak platit na internetu u nás i v zahraničí – PayPal, karta nebo převod?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Powerbanku D16750 jsem poprvé viděl na tiskovce společnosti AData a, když se přiznám, že mám tyto odolné věci prostě tak nějak rád, nepřekvapí vás, že jsem okamžitě zatoužil po jednom kousku na recenzi. Přání se mi splnilo, ba co víc: „Dejte jí, co proto!“ Dostal jsem požehnání k drsnějšímu zacházení…
VisionBooků začíná být na trhu podobně jako modelů BMW řady 3, v oněch přídomcích by se jeden pomalu ztratil. Vězte tedy, že 14Wa se objevila vcelku nedávno, s původní 14Wi nemá pranic společného, u Umax nahradil cloudbookem 14Wi-S. Námi testovaný notebook (ano, notebook) má jiný procesor, více RAM a v neposlední řadě místo na pevný disk (zároveň 32 GB eMMC) a RJ45. Mohli bychom říci, že tak tvoří mezičlánek mezi cloubookem a notebookem. Pojďme zjistit čemu se blíží víc?
Aktualizováno o fotky dodaného štítu! Nedostatek ochranných pomůcek se stal v boji s nákazou Covidem-19 celosvětovým  problémem. Jejich absence přímo ohrožuje ty, kteří za nás bojují v první linii. Zdravotníci, policisté, hasiči a mnoho dalších, kteří přicházejí do styku s nákazou každý den, nemají dostatek vybavení, které by je dokázalo ochránit. To jsme se rozhodli změnit.
První humanoidní robot s AI vyvinutý pro výuku v Indii přitahuje pozornost napříč platformami sociálních médií. Humanoidní žena v sárí zvaná „Iris“, vyvinutá firmou Makerlabs Edutech, začala učit v jižním státě Kerala. Iris je také součástí projektu Atal Tinkering Lab 2021 NITI Aayog (špičkový think tank indické vlády pro veřejnou politiku), jehož cílem je zvýšit mimoškolní aktivity ve škole.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek