Neděle , 12. 01. 2025

Pravoslav

Diskuze k článku

9 Responses

  1. jj…
    Vypadá to na dobrý chipset (780G) jen mě trochu mrzí že tyto desky nemají aspon 3xPCI(když bych si chtěl dát nějakou lepší grafárnu na tyto desky, tak mají většinou 2slotové chlazení=1xPCI je v pr…..)což je škoda 🙁 ale zas vzhledem k tomu, že je to mATX tak tam moc místa není…

    1. re: 780G
      dělají se i FullATX desky s 780G čipsetem, i když 2x PCI je dnes běžné – více není potřeba. Dostupné jsou i TV karty do PCIe.

      1. re:780g
        Jj, třeba Asus bude mít hned dvě full ATX, z toho jednu i s HDMI výstupem (M3A-H/HDMI). Těch víc PCI se pořád hodí, zvláště, když přidáte grafiku s pořádným chladičem, který překryje i jednu PCI pozici. U HTPC by microATX ale vadit nemělo, dvě PCI jsou tak akorát pro dva TV tunery….

  2. Analog. TV-out?
    Má např. Gigabyte MA78GM-S2H (či jiná deska s DX10) kromě HDMI výstupu i analogový výstup TV-out (např. S-video) na klasické analog. CRT televize?

    1. TV out
      Nevím jak ostatní výrobci, ale ani Gigabyte, ani Asus na nových deskách s 780g čipsetem analogový obrazový výstup nemá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Německý výrobce Rollei se primárně zaměřuje produkci akčních kamer, stativů a vybavení pro fotografy. My jsme měli možnost otestovat jednu ze tří nabízených autokamer, a sice model DVR-318, kterou pořídíte ve značkovém eshopu za 3 490 Kč, čímž se stává vlajkovou lodí (do auta) firmy v této kategorii.
Dobrých levných akčních kamer je jako šafránu, BML cShot1 4K s doporučenou cenou 1 390 Kč vypadá jako jedna z nich. Příbuznost s dražším sourozencem BML cShot3 4K nezapře a to je dobře.
V moderním světě, kde první dojem může hrát velkou roli, má tisk kvalitních etiket zásadní význam. Etikety nesou nejen informace, ale i identitu vaší značky. A aby byla tato identita zachycena co nejpřesněji a nejvýrazněji, je potřebná tiskárna štítků, která spojuje technickou preciznost s kreativním potenciálem.
Čtyři roky poté, co Google prohlásil, že chce blokovat soubory cookie třetích stran v prohlížeči Chrome, potvrdil, že nakonec nebude blokovat online sledovače. V roce 2020, přibližně v době, kdy Apple zablokoval soubory cookie třetích stran v Safari, Google trval na tom, že udělá totéž. O čtyři roky později se Google zdánlivě vzdal jejich blokování.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek