Neděle , 24. 11. 2024

Emílie

Diskuze k článku

5 komentářů

  1. Re: Larmor ochrání displeje digitálních fotoaparátů – domácí …
    Víte, čím se liší člověk zkušený od člověka moudrého? Moudrý si umí vzít ze svých zkušeností TA SPRÁVNÁ ponaučení.

    Nad čtením Vašeho článku jsem se bavil. Ani ne tak neodbornou a nešikovnou manipulací, ani já bych jistě nebyl šikovnější, ale celkovou nesmyslností Vašeho počínání a mylnými závěry z něj.

    Jaký byl původní záměr? Chránit LCD, aby se nepoškrábal a byl tedy lépe čitelný. Ten se ale minul účinku, protože nyní máte přes displej samé rušivé praskliny a bubliny:-)

    Už vaše úvaha o finanční výhodnosti chránit displej, abyste neplatil drahou opravu, je zcela mylná. Nezapočítáváte totiž fakt, že pravděpodobnost, že si displej poškodíte do té míry, aby to při focení vadilo, je naprosto zanedbatelná. Sám jsem ještě nikdy neviděl displej foťáku poničený tak jako vidím fólii na Vašich fotkách. Vlastně jednou ano, ale fólie by tomu rozhodně nezabránila. Chránit displej kompaktu za 6 tisíc fólií za 350,- je opravdu nesmyslné. Váš pocit, že se obraz „zjasní, omezí se reflexe způsobené světelnými paprsky“ je jen Váš subjektivní dojem, který nemá racioního základu.

    Je třeba připustit si, že to celé děláte JEN KVŮLI LEPŠÍMU POCITU, že je Váš nový foťáček chráněn. Rozumím tomu. Ale za tento „lepší pocit“ platíte výrobci a obchodníkům 350,-:-)

    Jaké by tedy mělo být ponaučení z příběhu? I kdyby se Vám aplikace fólie bezchybně podařila, za 350,- a vynaloženou námahu to nestálo;-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Hledáte videokameru téměř bez kompromisů a jste ochotni za ni zaplatit vyšší částku, pak zbystřete, protože společnost Canon dodala již na podzim roku 2017 trh model Legria GX10. Konstruktérům se vše povedlo implementovat do stále ještě poměrně kompaktního těla, které padne do ruky přímo dokonale a vy s ním ihned po prvním uchopení jakoby srostete v jeden celek.

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Notebook HP nám do redakce zavítal po dlouhé době, což kvitujeme s radostí. Nečekejte herní stroj, takové nás nezajímají, spíše oceňujeme něco univerzálnějšího jako testovaný model. Vůbec ale netvrdíme, že půjde o slaboučkého rachitika. Kupujete řádně vybavený stroj pro plnohodnotné domácí použití.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek