Pátek , 06. 06. 2025

Norbert

Nadupaný Asus Transformer Book T302 přijde v létě

06. 05. 2016

06. 05. 2016

Společnost Asus zveřejnila specifikace nového hybridního notebooku T302, který dorazí v létě s vcelku pěknou výbavou.

12,5palcový IPS displej nabídne Full HD či QHD (2 560 × 1 440) rozlišení, klávesnice se pochlubí plnou velikostí a klasickými USB 2.0 a 3.0 porty. Nebude chybět ani USB typu C.

TIP: Asus Transformer v testu – obojživelník z výprodeje

V samotném tabletu o hmotnosti 750 g a tloušťce 8 mm hledejte procesory Intel Core M3 či M7 „Skylane“ s maximální frekvencí 2,2 GHz a 4 MB cache. Integrovaná grafika nese název Intel HD Graphics 515. Při 4GB či 8GB nebude trpět ani nedostatkem paměti, se 128GB, 256GB a 512GB SSD ani nedostatkem úložného prostoru. 38Wh akumulátor slibuje až 8 hodin provozu, což není nereálné ani u levějších „2 v 1“ jako Umax 10Wi Pro, jehož recenzi přineseme již brzy.

Zdroj: Tech Times

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Tato věc patří do trochu jiného soudku, než běžně testujeme. Značka TrueLife patří do portfolia české společnosti elem6, které čítá také značku Lamax. Zaměřuje se na elektroniku určenou k péči o zdraví či tělo jako elektrické kartáčky, chytré váhy či teploměry, tlakoměry. S jednou takovou novinkou vás zkusíme v rychlosti seznámit.
Na myšlenku vyzkoušet si výkonnou víceportovou USB nabíječku mě přivedly dvě skutečnosti, na stole se i začaly množit věci, čekající na nabití, a koupě hybridního tabletu s Atomem, který je nabíjen prostřednictvím USB. Hledal jsem alternativu k přehřívající se 2A nabíječce dodané s počítačem.

V oblasti digitálních A/V propojení dochází pořád k dramatickému vývoji. Objevují se nové standardy, typu DisplayPort, ale také dochází k vývoji těch dosavadních. DVI-I, DVI-D, HDMI verze 1.2 a 1.3, různá kabeláž a konektory. Pokusíme se v tom udělat trochu jasno v následujícím přehledu.

Nepřehlédněte

Každý, kdo vlastní chytrý i hloupý mobil, jistě někdy řešil problém s nabíječkou, resp. absencí energie pro dobití telefonu, když jste třeba v přírodě či nemůžete dlouze setrvávat u zásuvky. Pro takové případy „bůh“ vymyslel powerbanky jako A-Data A10050.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek