Neděle , 04. 06. 2023

Dalibor

Nové barevné paměti HyperX FURY

16. 04. 2014

16. 04. 2014

Společnost Kingston Technology Company představila nové paměti pro počítačové nadšence. Umí se automaticky přetaktovat.

Jde o paměťové moduly DDR3 o kapacitách 4 GB a 8 GB (též v kitech po dvou kusech) s chladiči ve 4 barvách – bílé, červené, modré a černé. Také PCB (Printed Circuit Board) nese agresivní vzhled – je černé, oproti klasické zelené.

Specifikace pamětí HyperX FURY:

  • Dostupné frekvence: 1 333, 1600 a 1866 MHz
  • CAS Latency: 9 nebo 10
  • Napětí: 1,5 V
  • Celoživotní záruka

Zdroj: Kingston Technology Company

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jak oznámila firma Dolby Laboratories, budou první evropské stanice s HDTV používat Dolby Digital. Ten bude integrován přímo do set top boxů.
Není lepší věci pro zrychlení počítače nebo notebooku, než přechod z klasického plotnového disku na SSD. Ať už v podobě SATA SSD, nebo lépe NVME M.2. Nástrojů na migraci dat ze starého disku na nový zdarma je ale docela málo.
Nabídka Umaxu v posledních týdnech zažívala změny – a sice ve složení procesorů, kdy mělo býti více modelů s „Gemini Lake“, ale nestane se tak v brzké době. Intel nestíhá, takže pokud jste čekali na novou generaci úsporných mobilních procesorů, jiná možnost než 14Wg Plus nezůstává. Což nevadí, on se totiž notebook povedl, opět je o něco lepší.
Testovanou kameru nekoupíte s hromadou více či méně zbytečného příslušenství, to si musíte dokoupit později. Dostáváte pouze kameru s USB kabelem a akumulátorem, což nebývá v tomto segmentu časté. Pro někoho klad, jinému to vadit může. Je Mi Action Camera 4K čistokrevným lovcem adrenalinu či spíše zmenšeným digitálním fotoaparátem pro náročnějšího uživatele?
Klasický tablet s Androidem naši redakci delší dobu míjí. Proč tedy nezkusit 8palcový tablet od španělského výrobce elektroniky (především audio techniky) Energy Sistem, který je na našem trhu novinkou a jako takový nabízí moderní operační systém Android 7.0 „Nougat”?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek