Pátek , 23. 02. 2024

Svatopluk

Diskuze k článku

8 komentářů

 1. Propojení na PC
  Nevíte někdo jak propojit STB od TV-O2 do PC jinak něž analogově ?
  Analogový vstup přes USB kartu jsem zkusil, ale je to nekvalitní a zvuk mi strašně šumí.
  Díky.

  1. Dokud nebudou TV karty s
   Dokud nebudou TV karty s HDMI vstupem, tak je to nereálné. Leda by někdo naprogramoval aplikaci, která dokáže dekódovat data, která jdou do set-top boxu na počítači.

   1. Re: Dokud nebudou TV karty s
    Teoreticky by se nic dekodovat ani nemuselo – mám set-top-box ktrerý umí nahrávat na karty SD – jen ej problém , že nahrává přímo to , co je mu posláno po digitálu – výsledkem je hodně poměrně velkých souborů s koncovkou .TS – které však jsem schopný na počítači normálně přehrát… 🙂 – co jsem se dočetl , ej to normální MPEG-4 jen v kontejneru .TS… – chtělo by to spíš nějak aby byl počítač schopen signál vůbec zachytit…

 2. Měl jsem to doma asi půl
  Měl jsem to doma asi půl roku a utíkal jsem jak jen to šlo. Žádné odstupné jsem neplatil a ještě jsem nakonec zrušil všechny služby od O2 pro naprosto nepřijatelné chování tohoto MOLOCHA. Důrazně varuji od této služby pro nekvalitu – rozkostičkování obrazu i jeho absolutní sekání a dokonce i úplné vypadávání. Služba také nebyla k dispozici i několik hodin a to bez jakékoli náhrady ze strany O2.

 3. Re: O2 TV: První zkušenosti s digitální TV přes Internet
  Službu jsem obdržel včera.Při zařizování služby prověřoval technik O2 propustnost mé linky a konstatoval že je 7 Mbit/s – byl velmi spokojen.Zapojení proběhlo bez problémů.
  S obrazem jsem zatím velmi spokojen,není vidět žádné rušení.
  Jedíná věc, která je pro mě nepohodlná je vyhledáváíní programů.Při navolení kanálu např. 20(HBO) na ovládači, je třeba postupně zmáčknout tlačítko 2 a 0.Doba, za kterou je toto nutné provést je strašně malá a vyžaduje to dost “grif”.Při volbě kanálu 21, kdy jsou
  tlačítka ovladače vedle sebe tak to jde docela v pohodě.Snad si ale zvyknu.
  Pro ty kteří se službou nebudou spokojeni – v balíku je kartička, kterou když vyplníte a neporušený kompletní obsah v originálních baleních pošlete do 14ti dnů zpátky na O2 tak služba nebude provozovaná.
  Vím, že mám službu jen dva dny a chtělo by to vyzkoušet trochu déle a pak tady něco napsat, ale nejsem si jistý jestli se tady na stránku ještě dostanu, tak píšu raději zavčas.
  Zatím mohu službu doporučit.Čus.

 4. I recently tried https://www.cornbreadhemp.com/products/cbd-sleep-gummies as a replacement for the pre-eminent control and was pleasantly surprised by the results. Initially skeptical, I found that it significantly helped with my anxiety and be in the land of nod issues without any notable side effects. The oil was easy to use, with clear dosage instructions. It had a indulgent, earthy liking that was not unpleasant. Within a week, I noticed a decided improvement in my blanket well-being, feeling more serene and rested. I comprehend the unstudied approximate to wellness CBD offers and plan to go on using it.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Když se řekne pojem „domácí tiskárna“, většina z nás si představí kompaktní inkoustovou tiskárnu. Ty jsou totiž, na rozdíl od laserových tiskáren, univerzálnější a v domácnosti využitelnější – vytisknete s nimi jak texty, tak i vysoce kvalitní obrázky a fotografie. U českých spotřebitelů jsou pak nejpopulárnější inkoustové tiskárny značek Canon, Epson a HP. V tomto článku vám nabízíme srovnání nákladů na tisk vybraných TOP modelů tiskáren od zmíněných výrobců.
Digitální bezpečnost není vázaná jen na období Vánoc, ale je aktuální po celý rok. V našem článku se zaměříme na to, jak efektivně chránit sebe a své blízké před online hrozbami. Od tipů na bezpečná hesla až po prevenci phishingu - získáte praktické rady a informace, které vám pomohou udržet digitální bezpečnost v každodenním životě.
Dnes testovaným zařízením se výrobce snaží nabídnout duchovního nástupce, resp. klon, dříve uvedených zařízení typu 2 v 1 - stejně velkého VisionBooku 11Wa a menšího 10Wi-S. Od každého si bere něco, vždy vlastním způsobem. Chce být zcela novým a neokoukaným modelem v nabídce Umaxu. To se mu dozajista daří...
O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.
Jistě znáte scény z filmů, kde, pro zvýšení napětí, při kopírování dat do nebo z počítače toho úplně nejvíc nejzlejšího padoucha prožívá hlavní hrdina perné chvíle, protože to jde prostě strašně pomalu. Kdyby měl po ruce testovaný SSD disk AData SE760, asi by si ušetřil mnoho nervů a potu...
Spolu s Halloweenem (resp. v USA po Dni díkůvzdání) nás již několik dní prodejci atakují nabídkami na tzv. Black Friday, prodejní akci importovanou s již zmíněným svátkem z USA. Každý někdy podlehne a koupí věc, kterou nepotřebuje. Zalíbila ss Ferrari PowerBank Soft Rubber 5000 mAh Black. Záložní kapesní baterie jako každá jiná, pouze vybavená logem Ferrari. Za cenu prý o 40 % nižší, nekupte to. :o)

Nepřehlédněte

Po dlouhé době přinášíme unboxing video bezdrátového reproduktoru. Testovaný výrobek se však od těch v poslední době testovaných liší, Genesis Helium 300BT ARGB jsou klasickou stereo soustavou dvou reproduktorů o celkovém výkonu 24 W.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek