Sobota , 22. 06. 2024

Pavla

Diskuze k článku

8 komentářů

 1. Propojení na PC
  Nevíte někdo jak propojit STB od TV-O2 do PC jinak něž analogově ?
  Analogový vstup přes USB kartu jsem zkusil, ale je to nekvalitní a zvuk mi strašně šumí.
  Díky.

  1. Dokud nebudou TV karty s
   Dokud nebudou TV karty s HDMI vstupem, tak je to nereálné. Leda by někdo naprogramoval aplikaci, která dokáže dekódovat data, která jdou do set-top boxu na počítači.

   1. Re: Dokud nebudou TV karty s
    Teoreticky by se nic dekodovat ani nemuselo – mám set-top-box ktrerý umí nahrávat na karty SD – jen ej problém , že nahrává přímo to , co je mu posláno po digitálu – výsledkem je hodně poměrně velkých souborů s koncovkou .TS – které však jsem schopný na počítači normálně přehrát… 🙂 – co jsem se dočetl , ej to normální MPEG-4 jen v kontejneru .TS… – chtělo by to spíš nějak aby byl počítač schopen signál vůbec zachytit…

 2. Měl jsem to doma asi půl
  Měl jsem to doma asi půl roku a utíkal jsem jak jen to šlo. Žádné odstupné jsem neplatil a ještě jsem nakonec zrušil všechny služby od O2 pro naprosto nepřijatelné chování tohoto MOLOCHA. Důrazně varuji od této služby pro nekvalitu – rozkostičkování obrazu i jeho absolutní sekání a dokonce i úplné vypadávání. Služba také nebyla k dispozici i několik hodin a to bez jakékoli náhrady ze strany O2.

 3. Re: O2 TV: První zkušenosti s digitální TV přes Internet
  Službu jsem obdržel včera.Při zařizování služby prověřoval technik O2 propustnost mé linky a konstatoval že je 7 Mbit/s – byl velmi spokojen.Zapojení proběhlo bez problémů.
  S obrazem jsem zatím velmi spokojen,není vidět žádné rušení.
  Jedíná věc, která je pro mě nepohodlná je vyhledáváíní programů.Při navolení kanálu např. 20(HBO) na ovládači, je třeba postupně zmáčknout tlačítko 2 a 0.Doba, za kterou je toto nutné provést je strašně malá a vyžaduje to dost “grif”.Při volbě kanálu 21, kdy jsou
  tlačítka ovladače vedle sebe tak to jde docela v pohodě.Snad si ale zvyknu.
  Pro ty kteří se službou nebudou spokojeni – v balíku je kartička, kterou když vyplníte a neporušený kompletní obsah v originálních baleních pošlete do 14ti dnů zpátky na O2 tak služba nebude provozovaná.
  Vím, že mám službu jen dva dny a chtělo by to vyzkoušet trochu déle a pak tady něco napsat, ale nejsem si jistý jestli se tady na stránku ještě dostanu, tak píšu raději zavčas.
  Zatím mohu službu doporučit.Čus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Poměrně dlouhou dobu jsem neměl možnost vzít do rukou telefon z jiné země původu, než asijské. Až nyní jsem dostal možnost podívat se na smartphone od polského výrobce myPhone. Ten zatím zcela neprorazil (alespoň na tuzemském trhu), nicméně vyrazil do boje s nejlevnějším smartphonem na trhu – myPhone 6 FUN Lite. Telefon se dá pořídit za doporučených 1 490 Kč, nebo levněji. Otázka zní, co za oněch 15 stovek dostaneme?
Každému z nás se jistě stalo, že jsme omylem smazali soubor, zavadili o Delete, anebo se k němu chtěli později vrátit. První možností je Koš ve Windows již od pradávna. Co dělat, když jste jej vysypali (často automaticky), anebo jste tak učinili např. na paměťové kartě či flash disku, kde koš není nastaven? Zde přichází ke slovu různé utility, které data dokáží „vytáhnou ze záhrobí“. Jako dnes testovaný program EaseUS Data Recovery Wizard.
Lamax poměrně dynamicky rozšiřuje svou nabídku. Zatímco ještě před několika málo lety jsme jej mohli znát coby českého producenta sluchátek a reproduktorů, již nějaký čas trh obohacuje akčními kamerami, autokamerami a dokonce navigací. Kamera do auta s označením C9 byla předmětem našeho testu a není třeba dodávat, že moje zvědavost byla velká.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek