Pondělí , 29. 05. 2023

Maxim

Jak na výhodný pronájem multifunkčních zařízení

Ačkoliv žijeme v digitálním věku, očekávaný odchod papíru do propadliště dějin se stále nekoná. Naopak, masivní rozšíření počítačů a internetu objem papíru v komerční i soukromé sféře paradoxně ještě navýšilo. Mnohé úřady navíc tradiční formy komunikace stále vyžadují a někteří z nás tištěné materiály preferují i z jisté nostalgie a člověku vlastní touhy držet v ruce něco hmotného. Proto jsou tiskárny, skenery, multifunkční a kopírovací zařízení stále součástí našich životů, osobních i pracovních.
Romapol - pronájem multifunkčních zařízení
Romapol - pronájem multifunkčních zařízení

04. 08. 2019

Ačkoliv žijeme v digitálním věku, očekávaný odchod papíru do propadliště dějin se stále nekoná. Naopak, masivní rozšíření počítačů a internetu objem papíru v komerční i soukromé sféře paradoxně ještě navýšilo. Mnohé úřady navíc tradiční formy komunikace stále vyžadují a někteří z nás tištěné materiály preferují i z jisté nostalgie a člověku vlastní touhy držet v ruce něco hmotného.

Proto jsou tiskárny, skenery, multifunkční a kopírovací zařízení stále součástí našich životů, osobních i pracovních.

Pronájem je trendem

Potřebujete-li ve firmě zajistit tisk, skenování a kopírování, můžete zvolit tradiční cestu nákupu kancelářské techniky. V poslední době se ale objevila možnost pronájmu kancelářské techniky. Multifunkční zařízení, tiskárny, kopírky nebo skenery nemusíte pořizovat do firemního vlastnictví, ale platíte fixní paušální částku.

Proč byste to měli dělat? Takzvaná smlouva o nájmu, servisu a údržbě vás nejen ušetří jednorázových pořizovacích nákladů, ale přináší i další výhody. Ty by se daly shrnout slovem bezstarostnost.

Ušetřete si pár vrásek

Když si kancelářskou techniku pronajmete, nemusíte se starat o údržbu, výměny tonerů ani o případné opravy. Do služby lze zahrnout i dodávky papíru. Vy prostě jen tisknete, skenujete, kopírujete a když je potřeba, zavoláte technika. Za provoz zařízení ručí pronajímatel.

Na koho se obrátit?

Pronájem multifunkčních zařízení nabízí společnost ROMAPOL, která vám smlouvu o nájmu, servisu a údržbě připraví na míru. Parametry spolupráce díky tomu budou přesně reflektovat vaše specifické potřeby a možnosti.

V případě, že ale chcete zařízení vlastnit a přitom čerpat výhody bezstarostného provozu, zvolte variantu smlouvy o servisu a údržbě. Multifunkční tiskárnu, tiskárnu nebo kopírku tak budete moci koupit hotově nebo na splátky a přitom budete mít zajištěnou bezstarostnost provozu.

Romapol - pronájem multifunkčních zařízení

Zbavte se zbytečných starostí s kancelářskou technikou a věnujte se tomu důležitému – svému byznysu!

Péči o tiskárny, kopírky a multifunkční zařízení nechte na odbornících. Je to efektivní řešení, které se vám vyplatí. Víc se dozvíte na https://www.romapol.cz/sluzby-servis.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Spolu s novým laptopem VisionBook 14Wa s volným slotem pro 2,5palcový disk jsme se rozhodli otestovat jeho možnosti i pomocí SSD disku Transcend SSD230S. S kapacitou 512 GB zaplatíte sice jen o tisícovku méně než za notebook, přesto ale zkusme ilustrovat možný přínos pro slabší stroje.

Nepřehlédněte

V oblasti digitálních A/V propojení dochází pořád k dramatickému vývoji. Objevují se nové standardy, typu DisplayPort, ale také dochází k vývoji těch dosavadních. DVI-I, DVI-D, HDMI verze 1.2 a 1.3, různá kabeláž a konektory. Pokusíme se v tom udělat trochu jasno v následujícím přehledu.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek