Neděle , 20. 04. 2025

Marcela

První herní notebook na světě chlazený vodou od Asus

26. 09. 2015

26. 09. 2015

Notebook Asus GX700 je jedním z těch, které budou vybaveny nově desktopovou GeForce GTX 980, ale zajímavý je úplně něčím jiným – jde o první notebook, který chladí kapalina.

TIP: Recenze MSI GS30 2M Shadow – rychlík s batohem

Moc informací jsme na internetu zatím nedohledali. Uvnitř čekejme nejmodernější hardware jako 6. generaci procesorů Intel Core s možností přetaktování v případě připojeného přídavného vodního chlazení. U něj bych čekal funkci replikátoru portů a externích reproduktorů. Nepřijdete rozhodně o 17palcový 4K displej s maticí IPS.

Zdroj: Asus

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Naos znamená posvátnou schránu pro sochy bohů. Co tím chce asi Lamax říci? Má přidomek evokovat nečekané schopnosti novinky? Modelové číslo X7.1 naopak naznačuje dílčí evoluci předchozí X7 Mira. Jak zní tedy odpověď? Nepůjde jen o evoluci, zjistíte záhy, protože přibylo nejen funkcí, ale též vybavení včetně dálkového ovladače a mnoho dalšího. Čekejme více, než byste tipovali, není to jen o dálkovém ovladači.
Jedním z dalších Umaxů, které plánujeme otestovat, bude v dubnu nebo květnu 10palcový tablet s pouzdrem v klasickém stylu. Kromě tohoto skoro kapesního počítače plánujeme i test většího brášky Umax 11Wa, dále zabrousíme opět mezi reproduktory s Niceboy Raze, něco také natočíme nejen v akci s Niceboy Vega 5 Fun, ale také v automobilu s Rollei CarDVR-318.

Nepřehlédněte

Říká se, že „internet nikdy nezapomene“, ale to je jen zbožné přání. Ukládání dat na servery vyžaduje peníze, čas a úsilí. Nakonec něco, na čem vám záleží, bude z webu navždy vymazáno. Dobrá zpráva je, že s tím můžete něco udělat už teď.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek