Pátek , 17. 01. 2025

Drahoslav

Notebook HP nám do redakce zavítal po dlouhé době, což kvitujeme s radostí. Nečekejte herní stroj, takové nás nezajímají, spíše oceňujeme něco univerzálnějšího jako testovaný model. Vůbec ale netvrdíme, že půjde o slaboučkého rachitika. Kupujete řádně vybavený stroj pro plnohodnotné domácí použití.

Diskuze k článku

6 Responses

  1. kurzorové šipky
    Nedávno jsem vybíral přenosnější hliníkový notebook a u všech jsem dle obrázků měl obavu právě z kurzorových šipek. Zejména to scuknutí šipky nahoru/dolů mne velmi odrazovalo. Přitom místa na větší provedení je dost, tak nevím, co výrobci blbnou…

    Nicméně pořídil jsem HP ProBook 430 G6 a v praxi se ty šipky ovládají docela dobře, protože jsou mírně zkosené směrem nahoru a dolů. Celkově jsem s musím říct s ProBookem spokojen.

  2. DDRAM4…1866
    Zdravím po dlhšej dobe. Ako je to s ramkami… píšete „DDR4-1866“ na.hp-shop.sk vraj 2400?(6ZT42EA) Aj tak pomalé pre integrovanú vegu, škoda mohli tam byt min 2666@2933@3200MHz(cenovo minimálny rozdiel, možnosť povoliť xmp v biose). Nebodaj (nie)sú priletované fixne na matičnú… ;-/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Není lepší věci pro zrychlení počítače nebo notebooku, než přechod z klasického plotnového disku na SSD. Ať už v podobě SATA SSD, nebo lépe NVME M.2. Nástrojů na migraci dat ze starého disku na nový zdarma je ale docela málo.

Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

Bezdrátová komunikace je výsadou našeho propojeného světa, od útulných koutů sousedských knihoven, kde studenti připojují své notebooky k síti Wi-Fi, až po vzdálené základny v Antarktidě, kde vědci monitorují počasí. Zatímco žasneme nad rychlostí našich současných sítí, výzkumní pracovníci po celém světě se již dívají za hranice 5G, aby utvářeli budoucnost komunikace v sítích 6G. Dokážete si představit svět, kde okamžitá komunikace pohání zážitky z virtuální reality nebo umožňuje chirurgům ovládat roboty na míle daleko?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek