Čtvrtek , 28. 11. 2024

René

Diskuze k článku

13 komentářů

  1. Sony RDR-HXD870/B
    Tak kdy uz bude ta slibovana recenze rekorderu Sony RDR-HXD870/B proc to nechavate az nakonec mesice? Ja uz cekam jen na ni a pak se rozhodnu co koupit k vanocum, jestli toho Sonaka nebo Panasonic 77? Dyztak mi muzete rovnou napsat doporuceni, ktery z nich vzit;o)

    1. RE:SONY RDR-HXD870
      Zdravím. Víme, že spousta lidí na tuto recenzi netrpělivě čeká, bohužel nám poněkud vypouchl externí recenzent, takže jsem si na dnešek sehnal jiný kus a pustím se do toho. Pozitivní je, že jsem měl v ruce i ten Panasonic EX77, tak budu mít srovnání. Času je málo, ale počítám do neděle to výjde, nechci to odfláknout a rekordér zabere vždy o dost víc času.

      1. Konecne
        No konecne. Aspon polozavezny slub. Tiez cakam na tu recenziu ako na spasenie a kazdy den chodim na digilidi len koli tomu aby som skontroloval ci uz vysla recenzia na sonak. Na druhu stranu rozumiem ze to zabera cas, ked si pozriem ako kvalitne su recenzie urobene, nebol by som rad keby prave Sony bola recenzia odflaknuta a nedostal by som potrebne informacie (aj ked po tom co som presmejdil cely internet uz ma zaujima len ci prehrava XviD, ci zvlada Qpel a GMC a ci to zvlada aj z DVD+-RW).

        1. Otazky
          A ja bych jeste pridal otazky, zda jdou bez problemu zobrazit JPG upravene na pocitaci v nejakem foto editoru a jak je to s kvalitou prehravani MP3 ulozenych na HDD.
          Jinak na recenzi uz se taky moc tesim…

  2. No a co to ještě umí…

    1. Tak máme dva tunery, fajn, ale co se s nima dá dělat? Jak je to pohodlné při nastavování? Nahrávat ze dvou muxů na disk lze?
    2. Když jsou nahrané pořady jako transport stream, tak se mi nahraje celý mux, nebo jenom jeden program z něj?
    3. TinyUDF je fajn, ale jak se disk tváří po připojení k linuxové mašině? Dají se na něj použít udftools?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Říká se, že „internet nikdy nezapomene“, ale to je jen zbožné přání. Ukládání dat na servery vyžaduje peníze, čas a úsilí. Nakonec něco, na čem vám záleží, bude z webu navždy vymazáno. Dobrá zpráva je, že s tím můžete něco udělat už teď.

Mám foťák a k němu popruh na krk (rameno). Ten popruh se přidělává na pevno běžně přímo do oček na přístroji. Potom na něm často překáží a my se s ním různě potýkáme, abychom jej dali tak, aby nepřekážel. Zkusme s tím něco udělat...

Každému z nás se jistě stalo, že jsme omylem smazali soubor, zavadili o Delete, anebo se k němu chtěli později vrátit. První možností je Koš ve Windows již od pradávna. Co dělat, když jste jej vysypali (často automaticky), anebo jste tak učinili např. na paměťové kartě či flash disku, kde koš není nastaven? Zde přichází ke slovu různé utility, které data dokáží „vytáhnou ze záhrobí“. Jako dnes testovaný program EaseUS Data Recovery Wizard.

Nepřehlédněte

Kryptoměna postavená na úložištích, s výhodou nižší spotřeby energie oproti Bitcoinu. Stojí za ní původní tvůrce BitTorrentu, což byl poměrně revoluční způsob sdílení dat. Zní to docela dobře, ale…
Druhá, resp. třetí, herní sluchátka od polské značky Genesis, udělají pod stromečkem radost. Už jenom ta velikost krabice… Dítě pak místo bot vybalí sluchátka a to jej jistě potěší. Znalci komedie Pelíšky si jistě vzpomenou na obdobnou scénu. Nicméně nic zde není samoúčelné, krabice skrývá haldu příslušenství a Neon 750 působí opravdu monstrózním dojmem.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek