Vyznávám klasická řešení bez zbytečného pozlátka. Původně jsem chtěl otestovat levná klasická drátová sluchátka HIVE W1, protože, proč zbytečně platit za baterii a další věci, když mi stačí kabel? Chvíli jsem se proto “cukal”, když mi nabídli HIVE XL. Nakonec jsem podlehl moderně a svolil k testu...
7 hodin výdrž je velmi slabá 7 hodin výdrž je velmi slabá hodnota i za tu cenu. Náhlavní BT sluchátka běžně vydrží 15+ hodin. Staré Genius HS-930BT mi vydrží 20+ hodin a Sony WH-CH700N v pohodě zvládnou 30+ hodin.
U bezdrátových sluchátek je také celkem důležitá podpora signalizace stavu baterie (zobrazuje se v mobilu u ikony pro BT), to moc sluchátek neumí. Jak jsou na tom tyto? Případně alespoň nějaká indikace přímo na sluchátkách?
Ahoj, signalizace stavu Ahoj, signalizace stavu baterie v procentech u bluetooth nastavení v mobilu je. Sluchátka jsem hned po vyzvednutí z prodejny spároval a začal používat (doma jsem je pak hned nabil na 100 %) a hned jsem v mobilu viděl, že defaultně od výroby byly nabitý na 80 % … 🙂
Záludná otázka – víte, kdy vznikl první chytrý telefon? Applu je z velké části přisuzováno to, že v roce 2007 zahájil boom chytrých telefonů s původním iPhonem. Samozřejmě, že iPhone nebyl první smartphone – ten přišel o mnoho let dříve a překvapivě nenesl jméno BlackBerry nebo Nokia. Pojďme se trochu vzdělat v historii smartphonů.
Japonská vláda používá peníze daňových poplatníků na seznamovací aplikaci s názvem Tapple, která spojuje lidi na základě společných koníčků a zájmů. Proč? Země čelí bezprecedentnímu poklesu populace a vláda pravděpodobně chce, aby se lidé množili. „Proč si taky nenajdeš milého milence?“ říká webová stránka Tapple ve volném překladu z japonštiny.
Většinu našich životů nyní žijeme online, od sociálních sítí přes bankovnictví až po sledování televize. Ale jak se naše digitální stopy rozšiřují, roste i chaos, pokud nenastolíme nějaký řád. Dobrou zprávou je, že získat kontrolu nad svým online světem nemusí být tak skličující, jak se zdá. Ukážeme vám, jak na to v klíčových aspektech vašeho online života.
Těsně před Vánoci přinášíme srovnávací test čtyř malých bezdrátových reproduktorů, které se jistě ocitnou v hledáčku nejednoho „ježíška”: novinku Energy Music Box 1+ Pear, léty ověřený Lamax Sphere SP-1, nedávno zlevněný Niceboy Raze Mini a základní model Sony SRS-XB01. Který bychom doporučili?
4 Responses
7 hodin výdrž je velmi slabá
7 hodin výdrž je velmi slabá hodnota i za tu cenu. Náhlavní BT sluchátka běžně vydrží 15+ hodin. Staré Genius HS-930BT mi vydrží 20+ hodin a Sony WH-CH700N v pohodě zvládnou 30+ hodin.
U bezdrátových sluchátek je také celkem důležitá podpora signalizace stavu baterie (zobrazuje se v mobilu u ikony pro BT), to moc sluchátek neumí. Jak jsou na tom tyto? Případně alespoň nějaká indikace přímo na sluchátkách?
Udávaná výdrž je 20 hodin
Udávaná výdrž je 20 hodin. Těch 7 hodin je rozdíl mezi standardní verzí a XL verzí.
Ahoj, signalizace stavu
Ahoj, signalizace stavu baterie v procentech u bluetooth nastavení v mobilu je. Sluchátka jsem hned po vyzvednutí z prodejny spároval a začal používat (doma jsem je pak hned nabil na 100 %) a hned jsem v mobilu viděl, že defaultně od výroby byly nabitý na 80 % … 🙂