Pátek , 09. 06. 2023

Stanislava

Rok 2013 – hráči v ohrožení?

17. 12. 2013

17. 12. 2013

Po té, co Kaspersky Lab odhalil rizika nakažení ruské jaderné elektrárny viry, varuje nyní hráče…

Informuje o tom, že právě hráči byli napadeni malwarem různých druhů (od nechtěných reklamních robotů po skutečně nebezpečné viry, které mohou ukrást vaše data) během letošního roku celkem 11,7 milionkrát! Pravidlo, jak se nainstalování nechtěných programů na svůj počítač vyhnout je celkem jednoduché: neklikat na nabídky, které jsou až moc výhodné na to, aby byly reálné. Jedním z takových hoaxů v roce 2013 představovala nabídka GTA 5 pro PC. Hra existuje pouze pro PlayStation 3 a Xbox 360.

Zdroj: Ubergizmo, RockstarGames

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Spolu s Halloweenem (resp. v USA po Dni díkůvzdání) nás již několik dní prodejci atakují nabídkami na tzv. Black Friday, prodejní akci importovanou s již zmíněným svátkem z USA. Každý někdy podlehne a koupí věc, kterou nepotřebuje. Zalíbila ss Ferrari PowerBank Soft Rubber 5000 mAh Black. Záložní kapesní baterie jako každá jiná, pouze vybavená logem Ferrari. Za cenu prý o 40 % nižší, nekupte to. :o)
Na sportování jsem příliš líný, uznávám bez mučení. O to víc mě zaskočil šéfredaktor, když mi nabídl k otestování chytrý náramek X-Fitpolo od firmy Niceboy. Byl jsem zvědavý, zda mě monitoring mého těla přinutí se sebou něco dělat.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek