Sobota , 22. 06. 2024

Pavla

Rok 2013 – hráči v ohrožení?

17. 12. 2013

17. 12. 2013

Po té, co Kaspersky Lab odhalil rizika nakažení ruské jaderné elektrárny viry, varuje nyní hráče…

Informuje o tom, že právě hráči byli napadeni malwarem různých druhů (od nechtěných reklamních robotů po skutečně nebezpečné viry, které mohou ukrást vaše data) během letošního roku celkem 11,7 milionkrát! Pravidlo, jak se nainstalování nechtěných programů na svůj počítač vyhnout je celkem jednoduché: neklikat na nabídky, které jsou až moc výhodné na to, aby byly reálné. Jedním z takových hoaxů v roce 2013 představovala nabídka GTA 5 pro PC. Hra existuje pouze pro PlayStation 3 a Xbox 360.

Zdroj: Ubergizmo, RockstarGames

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Polská značka nás nedávno vcelku překvapila sluchátky Argon 600, a proto jsme se již bez větších předsudků pustili i do testování herní myši Krypton 550. Produktoví specialisté si evidentně libují v chemických názvech vzácných plynů, nemyslíte? Jak tedy zvládají navrhnout herní myš?
Niceboy RAZE 2 twins se nebojí originality a inovativního přístupu. Navíc opět nabízí ochranu proti vodě IPx7. RAZE 2 twins tvoří dva menší reproduktory s možností pevného fyzického spojení a ještě překrytí ochrannou gumou, která dodá potřebný styl a základní odolnost při pádu. Každý nabízí výkon 12 W, propojeny jsou navzájem technologií True Wireless a k počítači či mobilu se připojí prostřednictvím Bluetooth 4.2.

Akční kamery nejsou novinkou, stejně tak model 420 od německého výrobce Rollei již na českém trhu nahradil novější 425, který se však liší jen několika parametry. Pro většinu lidí jde spíše jen o hračku pro teenagery, bližší zkušenost však prokáže, že toho umí mnohem víc. Nabízí dost i dospělým.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek