Pátek , 19. 07. 2024

Čeněk

Rok 2013 – hráči v ohrožení?

17. 12. 2013

17. 12. 2013

Po té, co Kaspersky Lab odhalil rizika nakažení ruské jaderné elektrárny viry, varuje nyní hráče…

Informuje o tom, že právě hráči byli napadeni malwarem různých druhů (od nechtěných reklamních robotů po skutečně nebezpečné viry, které mohou ukrást vaše data) během letošního roku celkem 11,7 milionkrát! Pravidlo, jak se nainstalování nechtěných programů na svůj počítač vyhnout je celkem jednoduché: neklikat na nabídky, které jsou až moc výhodné na to, aby byly reálné. Jedním z takových hoaxů v roce 2013 představovala nabídka GTA 5 pro PC. Hra existuje pouze pro PlayStation 3 a Xbox 360.

Zdroj: Ubergizmo, RockstarGames

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Sluchátka Genesis Oxygen 400 jsou vcelku netradičně mezi herními periferiemi v provedení do uší, tedy tzv. „špunty“. Přes to, aby mohla být herní, nabízí možnost připojit mikrofon. Vedle toho nás při vcelku nízké ceně překvapila bohatá výbava.
Bezdrátová komunikace je výsadou našeho propojeného světa, od útulných koutů sousedských knihoven, kde studenti připojují své notebooky k síti Wi-Fi, až po vzdálené základny v Antarktidě, kde vědci monitorují počasí. Zatímco žasneme nad rychlostí našich současných sítí, výzkumní pracovníci po celém světě se již dívají za hranice 5G, aby utvářeli budoucnost komunikace v sítích 6G. Dokážete si představit svět, kde okamžitá komunikace pohání zážitky z virtuální reality nebo umožňuje chirurgům ovládat roboty na míle daleko?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek