Sobota , 13. 04. 2024

Aleš

Futuristický Area 51 – bermudský herní trojúhelník

29. 10. 2014

29. 10. 2014

Společnost Alienware (i v područí Dellu) již tradičně nabízí konfigurovatelné herní mašiny – v maximální výbavě též nehorázně výkonné i drahé.

Takže základní model se sice vejde do cirka 1 699 USD (asi 37 100 Kč), avšak nejsilnější kousek hravě pokoří  trojnásobek této sumy při 4 929 USD (107 700 Kč).  A to stále mluvíme o základní konfiguraci od výrobce. 1500W zdroj upgrade sice nepotřebuje při žádné z možných variant, cokoliv jiného můžete prakticky dle libosti nechat vyměnit.

TIP: Mraky GeForce GTX 980 a 970 na obzoru, Nvidia vypustila bestii GeForce GTX Titan Black 6 GB

Pokud si svůj budoucí počítač ještě trošku „vymazlíte“ a místo až tří „obyčejných“ highendových karet (viz obrázek) sáhnete po dvou Titanech X, nespokojíte se s banálními 6 jádry u Intel Core i7-5930K (15 MB cache, až 3,7 GHz s Turbo Boostem, Dell uvádí až 3,9 GHz) a bez váhání zvolíte 8jádrový Intel Core i7-5960X (20 MB cache, až 3,5 GHz s Turbo Boostem, Dell uvádí až 4 GHz) či 32 GB oprační paměti typu DDR4 a tak dále a tak dále, nebude to zadarmo.

Budoucí fascinující herní zážitky si výrobce cení na hodnotu nové Dacie, na 7 252 USD (asi 158 500 Kč). A to stále nemáte klávesnici, myš ani monitor i přes 4letou záruku a pojištění proti poškození. Při patřičně velkorysém přístupu už se dostáváme někam ke Škodě Rapid?

Už jsme nato narazili dříve, ale za zmínku jistě stojí i skutečnost, že i u této značky jsou Windows 7 dražší než Windows 8.1.

Zdroj: Dell

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Aktualizováno o fotky dodaného štítu! Nedostatek ochranných pomůcek se stal v boji s nákazou Covidem-19 celosvětovým  problémem. Jejich absence přímo ohrožuje ty, kteří za nás bojují v první linii. Zdravotníci, policisté, hasiči a mnoho dalších, kteří přicházejí do styku s nákazou každý den, nemají dostatek vybavení, které by je dokázalo ochránit. To jsme se rozhodli změnit.
Již číslo v názvu napovídá, že tato kamera se bude v portfoliu Lamaxu řadit na jeho začátek, stává se nejlevnější modelem. Co to v praxi znamená pro zákazníka? Papírově se prakticky shoduje (popisky s piktogramy na produktových stránkách jsou prostě totožné) s dražším modelem Lamax X7.1 Naos, což vypadá lákavě.

Na trhu s příslušenstvím pro videokamery a fotoaparáty Sony, se objevil kabelový ovladač od čínské firmy JJC, která má ve svém portfoliu velké množství příslušenství v oboru pořizování záběrů, ať již statických či pohyblivých.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek