Pátek , 12. 07. 2024

Bořek

Futuristický Area 51 – bermudský herní trojúhelník

29. 10. 2014

29. 10. 2014

Společnost Alienware (i v područí Dellu) již tradičně nabízí konfigurovatelné herní mašiny – v maximální výbavě též nehorázně výkonné i drahé.

Takže základní model se sice vejde do cirka 1 699 USD (asi 37 100 Kč), avšak nejsilnější kousek hravě pokoří  trojnásobek této sumy při 4 929 USD (107 700 Kč).  A to stále mluvíme o základní konfiguraci od výrobce. 1500W zdroj upgrade sice nepotřebuje při žádné z možných variant, cokoliv jiného můžete prakticky dle libosti nechat vyměnit.

TIP: Mraky GeForce GTX 980 a 970 na obzoru, Nvidia vypustila bestii GeForce GTX Titan Black 6 GB

Pokud si svůj budoucí počítač ještě trošku „vymazlíte“ a místo až tří „obyčejných“ highendových karet (viz obrázek) sáhnete po dvou Titanech X, nespokojíte se s banálními 6 jádry u Intel Core i7-5930K (15 MB cache, až 3,7 GHz s Turbo Boostem, Dell uvádí až 3,9 GHz) a bez váhání zvolíte 8jádrový Intel Core i7-5960X (20 MB cache, až 3,5 GHz s Turbo Boostem, Dell uvádí až 4 GHz) či 32 GB oprační paměti typu DDR4 a tak dále a tak dále, nebude to zadarmo.

Budoucí fascinující herní zážitky si výrobce cení na hodnotu nové Dacie, na 7 252 USD (asi 158 500 Kč). A to stále nemáte klávesnici, myš ani monitor i přes 4letou záruku a pojištění proti poškození. Při patřičně velkorysém přístupu už se dostáváme někam ke Škodě Rapid?

Už jsme nato narazili dříve, ale za zmínku jistě stojí i skutečnost, že i u této značky jsou Windows 7 dražší než Windows 8.1.

Zdroj: Dell

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Sluchátka Niceboy HIVE bones využívají technologii vedení zvuku přes lícní kosti. Váš zvukovod zůstává stále otevřený, takže slyšíte zvuky okolí. Pro mne je toto nesporná výhoda, například při jízdě na kole nebo při běhání. Ten, kdo se naopak chce od okolních zvuků oprostit, tomu bychom je nedoporučovali.
Sluchátka Niceboy nejsou pro naše čtenáře žádnou novinkou, za poslední dobu jsme se mohli seznámit s HIVE podsie či HIVE bones. Dnes recenzovaným sluchátkům se nevíce blíží HIVE XL. HIVE 2 joy vás nebudou stát tolik peněz, jsou horší nebo nikoliv?

Nepřehlédněte

Přinášíme unboxing video sluchátek Niceboy HIVE Pins, která již mají noevé logo a také nabízí Bluetooth 5.0 pro zaručený kvalitní přenos zvuku. Krytí IPx4 sluchátkům zaručuje bezpečné používání v dešti a díky třem velikostem nástavců padnou do každého ucha. A hlavní má být nárůst výdrže oproti pědchůdcům při dobrém poměru cena/výkon.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek