Úterý , 03. 10. 2023

Bohumil

Futuristický Area 51 – bermudský herní trojúhelník

29. 10. 2014

29. 10. 2014

Společnost Alienware (i v područí Dellu) již tradičně nabízí konfigurovatelné herní mašiny – v maximální výbavě též nehorázně výkonné i drahé.

Takže základní model se sice vejde do cirka 1 699 USD (asi 37 100 Kč), avšak nejsilnější kousek hravě pokoří  trojnásobek této sumy při 4 929 USD (107 700 Kč).  A to stále mluvíme o základní konfiguraci od výrobce. 1500W zdroj upgrade sice nepotřebuje při žádné z možných variant, cokoliv jiného můžete prakticky dle libosti nechat vyměnit.

TIP: Mraky GeForce GTX 980 a 970 na obzoru, Nvidia vypustila bestii GeForce GTX Titan Black 6 GB

Pokud si svůj budoucí počítač ještě trošku „vymazlíte“ a místo až tří „obyčejných“ highendových karet (viz obrázek) sáhnete po dvou Titanech X, nespokojíte se s banálními 6 jádry u Intel Core i7-5930K (15 MB cache, až 3,7 GHz s Turbo Boostem, Dell uvádí až 3,9 GHz) a bez váhání zvolíte 8jádrový Intel Core i7-5960X (20 MB cache, až 3,5 GHz s Turbo Boostem, Dell uvádí až 4 GHz) či 32 GB oprační paměti typu DDR4 a tak dále a tak dále, nebude to zadarmo.

Budoucí fascinující herní zážitky si výrobce cení na hodnotu nové Dacie, na 7 252 USD (asi 158 500 Kč). A to stále nemáte klávesnici, myš ani monitor i přes 4letou záruku a pojištění proti poškození. Při patřičně velkorysém přístupu už se dostáváme někam ke Škodě Rapid?

Už jsme nato narazili dříve, ale za zmínku jistě stojí i skutečnost, že i u této značky jsou Windows 7 dražší než Windows 8.1.

Zdroj: Dell

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Kdo hledá úložný prostor s větším objemem, než mají běžné flash disky, netouží jej mít připnutý na klíčích a přesto kompaktní, aby se vešel pohodlně do kapsy (nemluvě o kapacitě versus cena), pro toho může být tento „portable“ externí disk to pravé. Může mít i ještě s větší kapacitou, ale to už musí počítat s vyšší cenou a silnější krabičkou, než u tohoto 1 TB obsahem velkého 2,5palcového disku.

Lamax před Vánoci chrlil jednu novinku za druhou, podobně jako konkurence. Nabídka se potěšitelně rozrostla o další a další zařízení, zejména v oblasti těch "chytrých". Lamax startoval na trhu s akčními kamerami, přidal reproduktory a sluchátka. Ty mám od nich dosud nejraději. Posledním kouskem, který jsem mohl vyzkoušet, je model Street2, jenž se s pořizovací cenou 890 Kč řadí mezi dostupnější bezdrátové reproduktory. Na cenové akce si zatím musíme počkat.
Na sportování jsem příliš líný, uznávám bez mučení. O to víc mě zaskočil šéfredaktor, když mi nabídl k otestování chytrý náramek X-Fitpolo od firmy Niceboy. Byl jsem zvědavý, zda mě monitoring mého těla přinutí se sebou něco dělat.

Ať už budete chtít instalovat nová Windows 7 na HTPC, nebo na svůj klasický počítač, může se vám hodit následující postup. Instalace z USB je nyní mimořádně snadná.

Nepřehlédněte

Když se řekne pojem „domácí tiskárna“, většina z nás si představí kompaktní inkoustovou tiskárnu. Ty jsou totiž, na rozdíl od laserových tiskáren, univerzálnější a v domácnosti využitelnější – vytisknete s nimi jak texty, tak i vysoce kvalitní obrázky a fotografie. U českých spotřebitelů jsou pak nejpopulárnější inkoustové tiskárny značek Canon, Epson a HP. V tomto článku vám nabízíme srovnání nákladů na tisk vybraných TOP modelů tiskáren od zmíněných výrobců.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek