Pondělí , 14. 04. 2025

Vincenc

Diskuze k článku

3 Responses

  1. Re: Sony je nejpopulárnější značkou
    Jsem rád, že tomu tak je. Býval jsem v mládí velkým příznivcem firmy Panasonic/Technics (Matsushita electronic). Postupem času degradovaly a naopak Sony, který pro mne byl v té době synonymem elektronického šmejdu, se vypracoval, až tam, kde je dnes, tzn. na špičku pelotonu. Mám od nich doma většinu svých elektronických „hraček“ a jsem s nimi spokojený. Mouchy také mají, ale dají se tolerovat, protože pozitiv je daleko více. I já mohu tuto značku doporučit všem zájemcům o kvalitní elektroniku. Nemám nic, proti ostatním značkám, ale SONY je SONY. Utkvěl mi v paměti jejich, snad více, jak deset let starý reklamní slogan, který mě velmi zaujal. byl spojený s kampaní na camcordery: Se Sony za slony. 😀

    1. Re: Sony je nejpopulárnější značkou
      Tak v segmentu běžných uživatelů, kteří také dělali tu anketu, to asi odpovídá. Ale třeba Pioneer si stojí za japonskou kvalitou ještě o něco lépe (otázka je, jak dlouho mu to ještě vydrží, než zkrachuje nebo něco podobného) a našli by se i další, ovšem samozřejmě už méně finančně přívětiví a tudíž ne tak oblíbení.

      1. Re: Sony je nejpopulárnější značkou
        Pokud se nepletu, tak SONY dává od roku 2007 do svých DVD/HDD rekordérů mechaniky právě od Pioneer.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Dlouho jsem u svých notebooků hluk a aktivní chlazení neřešil. Prostě ho prostě neměly, díky Atomu či Celeronu N si vystačili s pasivním chlazením. Zatoužil jsem však po výkonu Intel Core i5 procesoru, více RAM (2 ani 4 GB už mi nestačí) a plnohodnotném SSD disku, což s sebou nese opět aktivní chlazení a hluk ventilátoru...

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Na tuto kameru jsme se po NiceBoy VEGA 6 star těšili hodně. Dokázal výrobce vyladit nedostatky u své vlajkové lodi s cenovkou, která již nepromíjí chyby? Stabilizace obrazu u 4K rozlišení, schopnost natáčet 1 440p při 60 FPS, kompresní formát H.265, zcela nový design a stylové dálkové ovládání a jiné vlastnosti zní výmluvně.
Budoucnost technologií přináší nekonečné možnosti a inovace, a rok 2024 slibuje být naplněný revolučními změnami. V našem článku se podíváme na Top 10 trendů, které budou formovat technologickou krajinu. Od umělé inteligence až po pokročilé ekologické technologie – představíme vám klíčové směry, které definují budoucnost a ovlivní způsob, jakým interagujeme s technologiemi ve světě, který se neustále vyvíjí
Čtyři roky poté, co Google prohlásil, že chce blokovat soubory cookie třetích stran v prohlížeči Chrome, potvrdil, že nakonec nebude blokovat online sledovače. V roce 2020, přibližně v době, kdy Apple zablokoval soubory cookie třetích stran v Safari, Google trval na tom, že udělá totéž. O čtyři roky později se Google zdánlivě vzdal jejich blokování.
Nabízí parametry spíše průměrné jako plné HD při 60 FPS, nechybí Wi-Fi či dálkové ovládání, vlastnosti dnes již nižší střední třídy akčních kamer. Sem i cenou bez koruny 2 000 Kč zapadá. Neztratí se v konkurenci? Niceboy Vega je hodně levná, Vega 5 Pop má dotykový displej, ale proč recenzujeme kameru, která není úplnou novinkou a ničím nevyčnívá? Proč ne.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek