Sobota , 10. 06. 2023

Gita

Spotreba.cz – specialista na tonery a cartridge

06. 08. 2012

Máte problémy s tiskárnou či kopírkou? Nemůžete sehnat ideální náplň právě do té své? Internetový obchod Spotreba.cz Vám potom zaručuje, že u nás naleznete to nejlepší. Koupit si lze totiž barvy do všech známých i neznámých typů tiskáren, bezpochyby si tedy vyberete. Ať už máte doma, nebo v kanceláři tiskárny Canon, Hewlett-Packard, Espon, Lexmark, Minolta a dalších značek, tonery a cartridge pro ně jistě máme.

Tak třeba náplně do tiskáren Canon prodáváme v nesčetném množství variant, seženete tak u nás originální tonery a cartridge i alternativní náplně. Barvy do tiskáren Canon navíc zakoupíte za vskutku příjemné pořizovací ceny a s bleskovou expedicí Vaší objednávky. Máte-li běžnější typ, nebo profesionální velkoformátové tiskárny Canon, náplně u nás dozajista seženete.

Originální i alternativní náplně si však můžete pořídit i pro další tiskárny a kopírky. Cartridge Epson jsou například přesně tím druhem zboží, které prodáváme v takřka nekonečném množství variant. Pokud tedy poptáváte právě tonery či cartridge Epson, stačí navštívit internetový obchod Spotreba.cz. Obrovský výběr, příznivé ceny, možnost odborného poradenství – to vše jen u nás!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dnešní test se zaměří na dvě akční kamery Lamax a BML od českých značek, které své produkty navrhují samy s výrobou v Číně. Pokud jde o parametry, výbavu i samotný hardware, vcelku se podobají. Proto jsme je postavili tak říkajíc do ringu v jednom článku. Kdo si vedl lépe?
Přinášíme unboxing video sluchátek Niceboy HIVE Pins, která již mají noevé logo a také nabízí Bluetooth 5.0 pro zaručený kvalitní přenos zvuku. Krytí IPx4 sluchátkům zaručuje bezpečné používání v dešti a díky třem velikostem nástavců padnou do každého ucha. A hlavní má být nárůst výdrže oproti pědchůdcům při dobrém poměru cena/výkon.
Nabídka Umaxu v posledních týdnech zažívala změny – a sice ve složení procesorů, kdy mělo býti více modelů s „Gemini Lake“, ale nestane se tak v brzké době. Intel nestíhá, takže pokud jste čekali na novou generaci úsporných mobilních procesorů, jiná možnost než 14Wg Plus nezůstává. Což nevadí, on se totiž notebook povedl, opět je o něco lepší.
Vyznávám klasická řešení bez zbytečného pozlátka. Původně jsem chtěl otestovat levná klasická drátová sluchátka HIVE W1, protože, proč zbytečně platit za baterii a další věci, když mi stačí kabel? Chvíli jsem se proto “cukal”, když mi nabídli HIVE XL. Nakonec jsem podlehl moderně a svolil k testu...

Nepřehlédněte

O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.
Notebook HP nám do redakce zavítal po dlouhé době, což kvitujeme s radostí. Nečekejte herní stroj, takové nás nezajímají, spíše oceňujeme něco univerzálnějšího jako testovaný model. Vůbec ale netvrdíme, že půjde o slaboučkého rachitika. Kupujete řádně vybavený stroj pro plnohodnotné domácí použití.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek