Čtvrtek , 22. 02. 2024

Petr

Spotreba.cz – specialista na tonery a cartridge

06. 08. 2012

Máte problémy s tiskárnou či kopírkou? Nemůžete sehnat ideální náplň právě do té své? Internetový obchod Spotreba.cz Vám potom zaručuje, že u nás naleznete to nejlepší. Koupit si lze totiž barvy do všech známých i neznámých typů tiskáren, bezpochyby si tedy vyberete. Ať už máte doma, nebo v kanceláři tiskárny Canon, Hewlett-Packard, Espon, Lexmark, Minolta a dalších značek, tonery a cartridge pro ně jistě máme.

Tak třeba náplně do tiskáren Canon prodáváme v nesčetném množství variant, seženete tak u nás originální tonery a cartridge i alternativní náplně. Barvy do tiskáren Canon navíc zakoupíte za vskutku příjemné pořizovací ceny a s bleskovou expedicí Vaší objednávky. Máte-li běžnější typ, nebo profesionální velkoformátové tiskárny Canon, náplně u nás dozajista seženete.

Originální i alternativní náplně si však můžete pořídit i pro další tiskárny a kopírky. Cartridge Epson jsou například přesně tím druhem zboží, které prodáváme v takřka nekonečném množství variant. Pokud tedy poptáváte právě tonery či cartridge Epson, stačí navštívit internetový obchod Spotreba.cz. Obrovský výběr, příznivé ceny, možnost odborného poradenství – to vše jen u nás!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Druhá, resp. třetí, herní sluchátka od polské značky Genesis, udělají pod stromečkem radost. Už jenom ta velikost krabice… Dítě pak místo bot vybalí sluchátka a to jej jistě potěší. Znalci komedie Pelíšky si jistě vzpomenou na obdobnou scénu. Nicméně nic zde není samoúčelné, krabice skrývá haldu příslušenství a Neon 750 působí opravdu monstrózním dojmem.

Nepřehlédněte

Dnešní test se zaměří na dvě akční kamery Lamax a BML od českých značek, které své produkty navrhují samy s výrobou v Číně. Pokud jde o parametry, výbavu i samotný hardware, vcelku se podobají. Proto jsme je postavili tak říkajíc do ringu v jednom článku. Kdo si vedl lépe?

Vzpomínáte na večerníček o včelích medvídcích, kde byl brouk kvapník, který stále chvátal a neměl chvíli čas? Pokud patříte k obdobné sortě pracantů, může vám pomoci SSD přenosný disk Adata, je opravdu rychlý. Podobně jako onen brouček vás moc nezdrží a přežije i pád (například do louže).

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek